Dzień dobry:). Widziałam na fb jakieś screeny z dzisiejszego poranka z EC3 i wygląda na to, że po wczorajszej aferze cała trójka się zameldowała. Nie martwiłam się jakoś wybitnie, bo nasza Afrodyta to mega zaradna sokolica i nie da sobie w kaszę dmuchać, acz nigdy nie wiesz...
Walka powietrzna 4 sokołów nad EC3!!! Potężny nalot z bezpośrednim atakiem na jednego sokoła. Jeden wcześniej się wycofał i wrócił na komin (może Włókniarz?), pozostała 3 poleciała w kierunku wschodnim, aż zaczęły znikać z lornetki, gdzieś w chmurach. Chwilę wcześniej Afrodyta była w budce, a Gdynek na barierce. Edit: Kolejna walka 4 sokołów, nad samymi kominami. Bardzo ostry atak!
Oj tak. Zeszłoroczny atak był 2 na 2. Dwa obce atakowały naszą parę rezydentów. Teraz to bardziej wyglądało na atak jednej zdesperowanej samicy. Walczyły 2 większe sokoły a jeden bardziej czarny i mniejszy atakował po spięciu się tych większych, a czwarty różnie, albo mieszał się w kocioł albo odlatywał pod komin.
To było niesamowite, krótkie ale bardzo intensywne. 3 ataki w kilka minut. Ataki zaczynały się już nad barierką na koronie wyższego komina. Rezydenci nie mieli szans na odpoczynek. Teraz chwilka przerwy.