Pokaż:Wszystko
Afrodyta łazi po podeście, a kamerzysta ją gania...
68 Wyświetleń
68
Dlaczego nie widzę transmisji z kamery?
80 Wyświetleń
80
Chojnasiu
Miałem to ostatnio. Musiałem usunąć wszystkie ciasteczka i działa
Gdzie usuwa się ciasteczka?🫣
Chojnasiu
https://zapodaj.net/plik-5UfWiGvnwv
            https://zapodaj.net/plik-lXojKWZcF9
            https://zapodaj.net/plik-1lm76ARAKM
            Krok po kroku andoid
monikam54
U mnie to nie działa 🥺
Dzięki
Chojnasiu
Działa?
Działa
Chojnasiu
👍polecam sie
Chojnasiu
Telefon czy komp?
Halinkam
..a na kompie jak usunąć ciasteczka ?
Chojnasiu
Tylko jaka przeglądarka?
Chojnasiu
Dam znać po pracy
IzaEs
Tablet
Noooo. Znoś!!!. Idealna pozycja do obserwacji
59 Wyświetleń
59
Citro
Wyszła na kratę.
Daszka
Znając ją pomami nas, pomami, potem gdzieś sobie polata, wda się w jakąś awanturkę po drodze, po czym wpadnie do budki na chwilkę i pyknie jajeczko mimochodem😉.
Citro
Pierwszy raz w budce widziałam ją we wtorek nad ranem. Stała nerwowo i się skubała po plecach. Niby dziś powinna coś wycisnąć, ale jeśli wtedy były to tylko przymiarki?
2010
Od dwóch godzin biega od dołka do dołka. Ciekawe gdzie zniesie w tym roku
Iwona65
W Zgierzu, bo to trzepnięte jest😉
evanelina
Z tym Zgierzem to przesadziłaś 🤣
Citro
😂... no i oplułam się herbatą.
evanelina
Ona teraz toaletę uskutecznia! 😂
Chojnasiu
Popieram. Nie mamy całej nocy na obserwacje🙂
Iwona65
O żesz ty małpo . I od razu zmiana postawy
Daszka
😆
w budce chyba Afrodyta
55 Wyświetleń
55
evanelina
Jakie zbliżenie!
Iwona65
Przymurowało ją?
evanelina
Ciekawe czy zostanie
Afrodyta znosi jajo czy robi nas w jajo?
53 Wyświetlenia
53
Lili
😃🙃
Antonówka
Jeszcze w jajo. Jutro zniesie, w piątek 13-go 😁
Daszka
Ja myślę, że jeszcze kilka dni poczekamy...
a na ec3 włókniarz znowu :D może też na prezent czeka :D
48 Wyświetleń
48
sokół na lampie ec4
45 Wyświetleń
45
dalej siedzi
Gdynek z prezentem był ale pusto. To chyba na przeprosiny za ten ochłapek co dostała a raczej odebrała mu  wcześniej Afrodyta.
48 Wyświetleń
48
Lili
😋
Na podglądach EC4 w kamerze 3 widoczny był siedzący na lampie sokół (lampa na dalszym planie za budką). Potem w kamerze 1 widać było dwa przeloty sokoła.
44 Wyświetlenia
44
Przed chwilą Afrodyta dreptała po galerii, ale już się zmyła:)
47 Wyświetleń
47
Maja5
dalej siedzi🤩 i ładny się zrobił
Daszka
A teraz Gdynek na barierce dla odmiany...
elas59
Właśnie się zmył .
Włókniarz przyleciał
47 Wyświetleń
47
evanelina
Zasiedział się 🙂
Gdynek na barierce, wiatr mu frak rozwiewa. :)
48 Wyświetleń
48
2 sokoły w EC4, jeden na galerii
53 Wyświetlenia
53
2010
Ale skoro na galerii to jest już coraz bliżej do budki :).
Daszka
Och! I co? I co😁? Pewnie nico, bo byśmy wszysce wiedzieli, że chociaż spojrzał któryś w stronę budki😉.
evanelina
Na forum wrzuciłam dzisiejsze poczynania 🙂
Gdynek w budce
55 Wyświetleń
55
EC4 barierka
52 Wyświetlenia
52
Więcej