Pokaż:Wszystko
Nauka zasiadania na 2óch jajkach https://youtu.be/DmYZZIp8CiA
121 Wyświetleń
121
110 Wyświetleń
110
W Dolinie Baryczy drugie jajko
92 Wyświetlenia
92
Lili
😍
Ktoś przy gnieździe w Barlinku.
107 Wyświetleń
107
Amika
To Xsenia. Jest obecna prawie 2,5 godziny. Została przy gnieździe po spotkaniu z młodym samcem. Trafiłam na nich o 14:57
Amika
Ksenia odleciała o 18:29
Ciekawe czyja to miejscówka, bo wczoraj też tak siedział/a
Rodzic ogrzewa jajko , siedzi tyłem,  chyba samiczka ..Dolina
91 Wyświetleń
91
spotkanie w Trzebieży
78 Wyświetleń
78
Podgląd w Trzebieży to jakieś nieporozumienie... Za dnia najczęściej nie ma wcale a w nocy działa bez trybu nocnego/noktowizji i nic nie widać.
72 Wyświetlenia
72
Lili
Fakt 😏😒
Borek jest i w oddali słychać drugiego
76 Wyświetleń
76
W dolinie ktoś krzyczy w oddali
58 Wyświetleń
58
Astra i Dolina solidarnie cały czas w dołku i się prężą
65 Wyświetleń
65
przejrzałam dostępne filmy z Barlinka i wydaje mi się że samczyk ma litery KT
83 Wyświetlenia
83
kolorowadama3
Z Doliny? Czy z Barlinka?
tarodo
Barlinka, to jest tak jak obserwuje się kilka na raz i coś pisze
Cos ta nowa Borkowa w Dolinie Baryczy nie bardzo zorientowana jak się wysiaduje. Pewnie młoda i niedoświadczona
75 Wyświetleń
75
Wieslawa42
i sokół na jajku
Wieslawa42
spokojnie , jest jedno jajko, jak każdy ptak , doświadczony czy nie doświadczony wie co robi, zasiadzie jak będzie w gniazdku komplet , teraz tak z " doskoku".
niza
A co robi nie tak?
Idzie jajko????
72 Wyświetlenia
72
jednak nie ...:( a już myślałam, że w końcu mi się poszczęści
Tajga na wizji
78 Wyświetleń
78
Borek w dolinie próbuje zasiąść na jajku
133 Wyświetlenia
133
Więcej