Pokaż:Wszystko
Ktoś już długo na lampie siedzi
45 Wyświetleń
45
Afrodyta z czymś małym na daszku, czyżby dostała prezent?
42 Wyświetlenia
42
W Łodzi -Afrodyta -sokola "lunatyczka " ....
55 Wyświetleń
55
Afrodyta kolejny wieczór zaczyna od przesiadywania w budce. Może do końca tygodnia coś wymyśli.
64 Wyświetlenia
64
Iwona65
Powtórka z wczoraj, wyszła z gniazda i  jest ścigana kamerą. A ona prywatności troszkę  by chciała
evanelina
Łazi...
Wpadł Gdynek, za nim Afrodyta. Weszła na chwilę do budki i sobie znów spacer po galerii urządziła, aż zniknęła za zakrętem. Co to za nowe zwyczaje, te spacerki?
65 Wyświetleń
65
Chojnasiu
Mojej żonie też kazali chodzić żeby zaczęła rodzic😁
Daszka
🤣
Iwona65
😂
Daszka
Dobra, poszła po prostu na seksy za komin🙃, było słychać przed chwilką.
Kolejna wizyta Afrodyty w budce.
65 Wyświetleń
65
Afrodyta w budce, może dzisiaj zdecyduje się na jajko ;).
77 Wyświetleń
77
Film z dzisiejszego poranka . I pytanie czego dotyczyła "rozmowa" Afrodyty z Włókniarzem ?
https://youtu.be/ZgJjQ2YiAiM
74 Wyświetlenia
74
jur
jur
Ciekawe, czy Włókniarz będzie pomagał podobnie jak Skalski ?
Citro
Próbował uciec przez szybę, klasyka gatunku:) Dzięki za filmik.
Efa
Efa
Chłopak się zdenerwował, aż nie wiedział jak z budki wyskoczyć ;)
Oooo Gdynek spryciarz prezent samicy do budki przyniósł 🤣
68 Wyświetleń
68
Noooo co to było? Gdynek oddał pole/ budkę Włókniarzowi a Afrodyta urządza gadki w budce z gówniarzem.
65 Wyświetleń
65
Lili
🙃
Citro
Jakiego typu gadki to były? "Znajdź sobie budkę" czy raczej "Jak nie tatuś to będzie synuś"?
aalina
Citro za chwilę posłuchasz jak wgram film ale nie jestem pewna. Młody przez szybę chciał uciekać🤫
Daszka
Wolę nie wnikać😅.
Afrodyta łazi po podeście, a kamerzysta ją gania...
68 Wyświetleń
68
Dlaczego nie widzę transmisji z kamery?
80 Wyświetleń
80
Chojnasiu
Miałem to ostatnio. Musiałem usunąć wszystkie ciasteczka i działa
Gdzie usuwa się ciasteczka?🫣
Chojnasiu
https://zapodaj.net/plik-5UfWiGvnwv
            https://zapodaj.net/plik-lXojKWZcF9
            https://zapodaj.net/plik-1lm76ARAKM
            Krok po kroku andoid
monikam54
U mnie to nie działa 🥺
Dzięki
Chojnasiu
Działa?
Działa
Chojnasiu
👍polecam sie
Chojnasiu
Telefon czy komp?
Halinkam
..a na kompie jak usunąć ciasteczka ?
Chojnasiu
Tylko jaka przeglądarka?
Chojnasiu
Dam znać po pracy
IzaEs
Tablet
Noooo. Znoś!!!. Idealna pozycja do obserwacji
59 Wyświetleń
59
Citro
Wyszła na kratę.
Daszka
Znając ją pomami nas, pomami, potem gdzieś sobie polata, wda się w jakąś awanturkę po drodze, po czym wpadnie do budki na chwilkę i pyknie jajeczko mimochodem😉.
Citro
Pierwszy raz w budce widziałam ją we wtorek nad ranem. Stała nerwowo i się skubała po plecach. Niby dziś powinna coś wycisnąć, ale jeśli wtedy były to tylko przymiarki?
2010
Od dwóch godzin biega od dołka do dołka. Ciekawe gdzie zniesie w tym roku
Iwona65
W Zgierzu, bo to trzepnięte jest😉
evanelina
Z tym Zgierzem to przesadziłaś 🤣
Citro
😂... no i oplułam się herbatą.
evanelina
Ona teraz toaletę uskutecznia! 😂
Chojnasiu
Popieram. Nie mamy całej nocy na obserwacje🙂
Iwona65
O żesz ty małpo . I od razu zmiana postawy
Daszka
😆
w budce chyba Afrodyta
55 Wyświetleń
55
evanelina
Jakie zbliżenie!
Iwona65
Przymurowało ją?
evanelina
Ciekawe czy zostanie
Afrodyta znosi jajo czy robi nas w jajo?
53 Wyświetlenia
53
Lili
😃🙃
Antonówka
Jeszcze w jajo. Jutro zniesie, w piątek 13-go 😁
Daszka
Ja myślę, że jeszcze kilka dni poczekamy...
Więcej