Pokaż:Wszystko
64 Wyświetlenia
64
57 Wyświetleń
57
Akrobatka 😁
😆
W Gdyni była randka🥰
50 Wyświetleń
50
Nie mam szczęścia do Gdyni .A komin widzę prawie spod bloku
powsinoga
Doczekasz się, cierpliwości 🥰
W Redzie trzeba koniecznie dosypać żwirku bo będzie powtórka z Kwidzyna !
62 Wyświetlenia
62
Lili
👍🏻
jur
jur
Prezes powiadomiony i zadziała w temacie.
58basik
Super.
jur
jur
KONIECZNIE ! ze dwa wiaderka
tarodo
a jak składają na skałach to mają żwirek ?
jur
jur
Mają coś innego. Z opowieści FF kuń wiem, że na półkach skalnych jest sporo różnego rodzaju materiałów, mchu, liści, traw, piór, czy w ogóle różnych śmieci. Stanowi to świetny podkład pod jaja. O dziwo, podłoże takie jest nawet w głębszych niszach na skałach. W takich miejscach znajduje się więcej kości i piór, często nawet sprzed kilkudziesięciu lat.
58basik
Nie mają, ... ale przezorny itd. Gdyby żwir nie był potrzebny w gniazdach to panowie nie wnosiliby do nich ciężkich worów.
Lusesita w budce kamyki skubie:)
66 Wyświetleń
66
Daszka
....i kopie dół pod kamerką.
😆
Randeczka w Gdyni
56 Wyświetleń
56
Gdynia znów spotkanie w domciu
52 Wyświetlenia
52
Kaszub z prezentem po pięknym całuśnym spotkaniu wczoraj wieczorem
57 Wyświetleń
57
Sara na wizji. Pojawił się Ster ze śniadaniem....odleciał Sara chwilę za Nim
54 Wyświetlenia
54
Marlena72
6:43 Sara ponownie na wizji
Agra na noclegu
71 Wyświetleń
71
a w Redzie jakie dzióbki w budce
72 Wyświetlenia
72
Lili
😉👌🏻
raktoja
Filmik z całuśnego spotkania https://youtu.be/P4o4NfGZT5g
Iwona65
Z opóźnieniem to przeczytałam a i tak jeszcze się załapałam
W Redzie pogaduchy przez próg :)
67 Wyświetleń
67
Lili
🙃
powsinoga
Dyskusja, kto nocuje w chacie😂
😆
Sarę łatwo rozpoznać ...po łebku kolorowym jeszcze :)
60 Wyświetleń
60
Gdynia spotkanie
54 Wyświetlenia
54
Lili
muriel
Niezły przegląd techniczny budki  potem samica zrobiła ;)
AnaOxy72
Sara ostatnio lubi przemeblowywać ;) Szczególnie salon :D
powsinoga
😂
Gdynia, ktoś w budce
54 Wyświetlenia
54
Więcej