Nie, nie gryzie. Dopiero zaczynam udzielanie się na stronce Peregrinus, zatem skąd mogłam wiedzieć, że również muszę na forum dodać wpis? Jest to gdzieś zapisane może w zasadach, a ja coś przeoczyłam i stąd moja niewiedza?
Siekierki Skierk był w budce ale, coś go rozproszyło i wyskoczył jak przełączyłam na kamere 3 to na balustradzie siedział albo on albo Astra za chwilę zeszła na galerie idąc w stronę budki ciągle zerkał/a do góry i nagle odleciał/a
To był on na balustradzie. Wydaje mi się, że coś tam się dzieje, bo od wczoraj Astra dużo wychodzi z budki, zerka do góry, znika na długo. Wczoraj też alarmowała. Może ktoś się kręci.