Pokaż:Wszystko
Astra widzę, że teraz udaje niewiniątko i siedzi grzecznie
77 Wyświetleń
77
Maja5
I hejka👋🏻
Maja5
Nie wiem😁😄😃
a co znaczy, że udaje niewiniątko ? 😵‍💫
Konstancja ma nas tam gdzie jajko...w kuprze. ;) wyszła sobie na próg.
71 Wyświetleń
71
Lili
Zgadzam się.  Czekamy, mamy nadzieję, że zniesie, bo długo i nieruchomo siedzi w budce...nabiera nas 😉😋
Też czekam, nagrywam, a ta.... ma nas gdzieś :D
Czarnooka w przedsionku, kam 3
67 Wyświetleń
67
Kawęczyn, jedno w budce, drugie na podeście
68 Wyświetleń
68
17:39 Siekierki pojawili się oboje chwilę pociokali, Skierek poleciał Astra w budce została
74 Wyświetlenia
74
Konstancja dalej na dołku może coś dzisiaj z tego będzie
70 Wyświetleń
70
Lili
Czuwajcie więc FF i jak zobaczycie jajko w Konstancinie, to wstawiajcie post... później także obserwujcie to gniazdo i wstawiajcie zrzuty lub filmy  😉
Godz. 15.18 - zalężenie na iglicy PKiN
84 Wyświetlenia
84
Yvone
A czemu brak wpisu na Forum? Gryzie czy jak?
aleksandra8904
Nie, nie gryzie. Dopiero zaczynam udzielanie się na stronce Peregrinus, zatem skąd mogłam wiedzieć, że również muszę na forum dodać wpis? Jest to gdzieś zapisane może w zasadach, a ja coś przeoczyłam i stąd moja niewiedza?
jur
jur
To kopulacja.
Po figurze sądząc, Apasz na tarasie widokowym
77 Wyświetleń
77
Konstancja wygląda jakby miałą zaparcia, czyżby jajo się szykowało?
83 Wyświetlenia
83
Konstancja w budce, tak jakoś dziwnie się kiwa🤔
81 Wyświetleń
81
Efa
Efa
Konstancja w budce przysypia
72 Wyświetlenia
72
Efa
Efa
Hrabia na barierce
72 Wyświetlenia
72
Efa
Efa
PKiN bosa na podeście nawoływała.. poleciała. Przyleciał samiec.. odleciał... przyleciała ona
69 Wyświetleń
69
Efa
Efa
Odleciała
Siekierki Skierk był w budce ale, coś go rozproszyło i wyskoczył jak przełączyłam na kamere 3 to na balustradzie siedział albo on albo Astra za chwilę zeszła na galerie idąc w stronę budki ciągle zerkał/a do góry i nagle odleciał/a
60 Wyświetleń
60
Kanela
To był on na balustradzie. Wydaje mi się, że coś tam się dzieje, bo od wczoraj Astra dużo wychodzi z budki, zerka do góry, znika na długo. Wczoraj też alarmowała. Może ktoś się kręci.
tarodo
szkoda że nie ma kogoś kto z dołu mógłby zaobserwować co tam się dzieje poza kamerami
jolajola
komin jest dosyć daleko od najbliższego możliwego ogrodzenia
Oliwia
W poniedziałek dopiero
W Konstancinie teraz samiec pustułki usiadł w progu 🤔
cd. Po chwili Gassek mu pokazał kto tu jest gospodarzem.
60 Wyświetleń
60
Więcej