Pokaż:Wszystko
EC4, ktoś na barierce
61 Wyświetleń
61
evanelina
I kolejna wizyta
Elas, do Twojego ostatniego postu EC3 jak panowie razem siedzieli w pobliżu gniazda, a Afrodyta rozgoniła towarzystwo. Swoją drogą Włókniarz wpadł na chwilę do gniazda, ale jajko nic dla niego chyba nie znaczy. Żeby więc w podobnej sytuacji go nie uszkodził
Wstawiłam jednak ten film, połączyłam w następnym poście z kolejnymi zdarzeniami
 
 https://youtu.be/y2oJyVajJPo?si=sFLsRO5uGflr6vpa
79 Wyświetleń
79
Citro
Afrodyta traktuje Włokniarza jak powietrze. Ma nową misję.
evanelina
Dziękuję za ten filmik, nie mogłam dziś trafić na wizytę młodego a bardzo byłam ciekawa reakcji 🙂
Iwona65
Też byłam ciekawa. Na boksie wcześniej było info o jego obecności ale bez komentarza
Afrodyta na górnej barierce
78 Wyświetleń
78
EC3 barierka
75 Wyświetleń
75
jur
jur
Na EC4 ktoś na barierce
80 Wyświetleń
80
Daszka
Na barierce był samiec, Zoe na lampie. Przed chwileczką pokazał lądując na Zoe kto jest kim😁.
Citro
Oooo Zoe też lubi lampy, tak jak i Afrodyta.
niza
Jak nic muszę do tabelek wyjątkowo jako trzeciego wpisać Włókniarza 😆
😆
monikam54
Ciężki temat z nimi , ale może jak ją przyciśnie to znajdą wejście 🫣
Wątpię, prędzej znajdą jakieś inne miejsce...
myślą gdzie jajka mają być 😅
jeden na barierce drugi na lampie
EC4 na lampie kam 3
59 Wyświetleń
59
Gdynek na jaju. Włókniarz na barierce. Młody trzyma się tatki od pewnego czasu.
59 Wyświetleń
59
Gdynek na poręczy siedział , Włókniarz na obrzeżu jajko zdalnie pilnowali
Gdynek zeskoczył na kratę wszedł do budki i zasiadł na jajku 
Wróciła Afrodyta weszła do budki i pogoniła Gdynka i Włókniarza
Oboje odlecieli a Afrodyta zasiadła na jajeczku
65 Wyświetleń
65
Włókniarz odwiedził jajko, teraz siedzi na obrzeży, mama wyżej
61 Wyświetleń
61
Citro
Wszedł do budki?
Iwona65
Wszedł
Ciekawa relacja ;)
Dzień dobry! Afrodyta na jajku, a Włókniarz na straży 😂
66 Wyświetleń
66
Efa
Efa
Sokół na e4
65 Wyświetleń
65
Gdynek zasiadł na jajku
58 Wyświetleń
58
Afrodyta na dachu a Gdynek z tyłu na zapleczu widoczny z ulicy 😁
74 Wyświetlenia
74
Gdynek wreszcie się doczekał. Może przytulić jajko. Próbował wcześniej co najmniej dwa razy namówić ją na opuszczenie budki.
66 Wyświetleń
66
2010
Na ten moment jajo znowu zostało bez opieki
Daszka
No bardzo jestem ciekawe, jak to teraz z tym łobuzem Włókim będzie.
aalina
Na pałacu młody Skalski spędzał więcej czasu na jajkach niż Franek a Giga musiała prawie   siłą go spychać. Próbował potem nawet karmić ale nie ogrzewał bo te ruszające waciki go chyba przerosły. Szkoda, że  nie ma swojego gniazda bo z połamanym skrzydłem trafił do azylu. To był adopciak w 2022 na pałacu i jak ktoś nie zna historii tej adopcji to trzeba poczytać
Daszka
I m.in. dlatego odczuwam lekki niepokój, że ten łotr ciągle tu jest.  W minionym sezonie też gdzieś na wyspach synuś razem wysiadywał. Ale nie wiem, jak się skończyła ta historia.
aalina
Ale on był "dobrym wujkiem" czy raczej przybranym starszym bratem.
Afrodyta poleciała, jajo w pustej budce
59 Wyświetleń
59
evanelina
Gdynek pilnuje 🙂
Daszka
Jakie piękne jajko naszej Afrodyty🥰! Napiękniejsze ze wszystkich, czyż nie? Ten kolor! Ten kształt!😉
evanelina
A w nocy na biało daje!
Iwona65
😂😂😂
Więcej