Pokaż:Wszystko
Na Żeraniu chyba prędzej będzie jajo
80 Wyświetleń
80
Dziś rano na PKIN każde z pary przyleciało z łupem, ale Hrabia zdecydował się na deser https://youtu.be/RD6gJXyd0WQ
80 Wyświetleń
80
Wygląda na to, że zaraz będziemy mieli pierwsze jajo na Pałacu !!!
74 Wyświetlenia
74
jur
jur
Piaskowiec skubala ???
Efa
Efa
😏liczę, że podtrzyma tradycję
Yvone
Byłoby miło , ale to codzienne porządki https://youtu.be/225Wutfm0NE
jolajola
eee, tam, na leżąco tylko skubie kamyki
Żerań, Nela siedzi na barierce
64 Wyświetlenia
64
Basiula
Od kilku minut jest w budce, siedzi w dołku, ciekawe czy zniesie jajo
Nela w gnieździe
68 Wyświetleń
68
..odleciała
jur
jur
Hrabia z prezentem
67 Wyświetleń
67
jur
jur
Hrabia w gnieździe
61 Wyświetleń
61
jur
jur
Teraz samica przyleciała
https://zapodaj.net/plik-M70gfnnFgd

PKiN nocowanie przed budką.
54 Wyświetlenia
54
18 marca 0:41 nowego jajka u Czarnookiej jeszcze nie ma, bo stoi nadal w pozycji znoszącej.
48 Wyświetleń
48
Efa
Efa
Konstancja się wietrzy na podeście, Czarnooka też. Na Żeraniu pusto, na PKiNie pusto, Astra wygrzewa jajeczka :)
92 Wyświetlenia
92
samica pkin kam1 zoom
107 Wyświetleń
107
Ciuciek
była ;p
PKiN, kam 1 sokolica widoczna na płocie z przodu
82 Wyświetlenia
82
PKIN, samica znajduje się w najgłębszym rogu gniazda.
83 Wyświetlenia
83
Dokładnie a narobione tyle dołków już a ona w rogu chyba postanowiła znieść jajo ;)
Żerań - Nela w budce
97 Wyświetleń
97
Astra wyszła.
93 Wyświetlenia
93
jolajola
16:33 stoi Astra nad jajkami
Był dziad dzisiaj? Już ze dwa dni nie trafiłam na Skierka 🫣
Pewnie głodna już była 😞
Więcej