Pokaż:Wszystko
Gdynek zasiadł na jajkach
53 Wyświetlenia
53
elas59
Właśnie Gdynek odleciał 14:23:40
Gdynek dostarczył wymiętoszony podarek i uciekł w podskokach 😉
48 Wyświetleń
48
Lili
😉
Afrodyta przyleciała i Gdynka z jajek przegnała i sama na jajkach zasiadła
54 Wyświetlenia
54
elas59
Wrócił Gdynek do wysiadywania jajek
elas59
Tylko chwilkę na jajkach siedziała , wyszła z budki i odleciała .
I Gdynek już zasiadł 😉
48 Wyświetleń
48
Daszka
Afrodyta chyba ma dobrą budowę do produkcji jajek. Jak patrzę na niektóre samice jak są wymęczone wyciskaniem, a ta pyknie jajeczko i zaraz leci😁.
evanelina
Nagrywałam i nawet się nie zorientowałam, że już jajko jest 😅
Citro
Taaa, to jajo to jej chyba wypadło, bo później stała jeszcze5 minut w pozycji znoszącej.
elas59
Już odleciał
evanelina
A Włókniarz pilnuje z barierki 😅
Jest 2 jajo. 9.43.
58 Wyświetleń
58
Iwona65
Dobrze,  że wyrobiła na zakręcie po powrocie do gniazda i zdążyła znieść w dołku
Citro
A widziałaś jak się zastnawiała nad dołkiem w głębi? Ale popatrzyła na pierwsze jajo i tam podreptała.
Daszka
🥳! No to można na spokojnie do pracy jechać.
evanelina
Cudownie!
powsinoga
Brawo 🥰
Ooo Gdynek jeszcze zmianę dostał. 56 godzin minęło.
51 Wyświetleń
51
Daszka
Chyba krótką, bo już Afrodyta siedzi.
Gdynek przybył z prowiantem. Afrodyta przyjęła. Nadal jedno jajo, minęły 54 godziny od zniesienia.
51 Wyświetleń
51
aalina
W ubiegłym roku drugie 53 godz., trzecie 54 a ostatnie 58 .
Gdynek dostarczył małe śniadanie do budki i zajął miejsce na jajku. Na chwilę, bo już go nie ma
45 Wyświetleń
45
Nikt dzisiaj nie zaobserwował scen z konsternacją Gdynka, komu ma przekazać jedzenie? Czy Afrodycie czy nawołującemu żebraczo Włókniarzowi ?
72 Wyświetlenia
72
evanelina
Ano nie... Znaczy ja młodego nie widziałam.
Iwona65
Mam wrażenie, że dziwne trochę rzeczy się tam działy. Może jak przejrzę co pozgrywałam to się rozjaśni
Citro
Coś dziś się działo bo Afrodyta wpadała do budki zmęczona. Rok temu, z tego co pamiętam, to także były akcje gdy Afrodyta składała jaja. Pilnowałam dzis kominów późnym popołudniem, ale nie widziałam nic ciekawego.
Iwona65
Doczytałam teraz o Glorii. Hm... dzisiaj w rozmowie z kimś ok. godz. 10 powiedziałam, że tam może być intruz. Oby nie
evanelina
Była sytuacja gdzie Gloria na EC3 się zameldowała lub w bardzo bliskiej okolicy. Wczoraj była w Pabianicach i ciekawe co telemetria dziś pokaże.
Iwona65
Czegoś nie jestem tu pewna. Gloria jest z zeszłego roku ?
evanelina
Tak, z Płocka
Iwona65
Bo na focie obserwacyjnej zamieszczonej na forum , nie wygląda mi to na zeszłorocznego sokoła
Iwona65
Skamlał z 20 minut
😆
evanelina
Unika mnie...🤣
Gdynek po raz kolejny na jajku parę minut po  godz.16
60 Wyświetleń
60
Citro
Afrodyta zalatana. Wpadła do jaja, chwilę poleżała zdyszana i wybyła. Gdynek ma dziś maraton, ale z jednym jajem nie ma problemu.
Gdynek znowu na jajku :).
60 Wyświetleń
60
Młody wpadł na chwilkę na poręcz ale długo nie zabawił i odleciał
60 Wyświetleń
60
Gdynek na jajku
60 Wyświetleń
60
Lili
😘👌🏻
powsinoga
No i nasz piękniś 🥰 oczywiście po mamusi i tatusiu 😄
2010
Siedzi już prawie od godziny, pod tym względem to ojciec idealny 🙂
Daszka
Nie no, Gdynek jest superanckim ojcem w ogóle. Choć dla starszaków aż za bardzo😁.
Iwona65
Do kogoś konkretnego ta żaluzja 😂
elas59
Dobre geny po Bryzie i Bosmanie wykluty około 4 km. ode Mnie
EC4 sokół na barierce
50 Wyświetleń
50
Działa wam podgląd na ec 4?
48 Wyświetleń
48
monikam54
Tak
evanelina
Działa
Więcej