Pokaż:Wszystko
Żerań, Nela w dołku
76 Wyświetleń
76
Efa
Efa
Teraz na balkonie
Efa
Efa
Hrabia przyleciał do  budki
69 Wyświetleń
69
Efa
Efa
Wyjaśnili sobie co i jak...
Efa
Efa
No i poleciała
Efa
Efa
Samica została
Hrabia z kontrolą na płocie
62 Wyświetlenia
62
Efa
Efa
PkiN Nowa nie może się zdecydować na miejsce... w budce
61 Wyświetleń
61
Coś mi się wydaje że będzie jajko w pałacu😀
66 Wyświetleń
66
Efa
Efa
Na razie z dołka wyszła, a na Pałacu po lewej ktoś na zapałkach.. gotowy
Skierek tak dołkował, że rozkopał  jajka
59 Wyświetleń
59
elik
Skierek w akcji, w oddali widoczna Astra https://zapodaj.net/plik-e6lnpBFKoN
muriel
😲
Kanela
Rozrzucił jaja i poleciał. Tyle z niego…
Kompletnie chłop nie czuje "cza-czy " , źle się to ogląda...  za pióra  by się go wzięło i posadziło na jajkach ...no cóż, on już taki jest ,z tym swoim defektem..🤔
kolorowadama3
Przydałoby się go wysłać do Czajnika na szkolenie z przynoszenia strusi, tyle by już Astrze wystarczyło...
Siekierki, spotkanie w budce
55 Wyświetleń
55
elik
Astra wyszła, samiec w budce
elik
Skierek woła Astrę do budki
Kanela
On się zachowuje jakby tych jajek nie widział, dołkuje, rozrzuca jaja po całej budce…
Efa
Efa
Pkin w budce ...nowa się położyła
50 Wyświetleń
50
Siekierki: Astra wyszła na kartę, po chwili przyleciał Skierek, wskoczył do budki, Astra odleciala, Skierek po chwili za nią. Na jajka nawet nie spojrzal…
63 Wyświetlenia
63
elik
🙁
Efa
Efa
Nela na progu
72 Wyświetlenia
72
Efa
Efa
Nadal obecna
Efa
Efa
A teraz jej nie ma
Efa
Efa
Hrabia z prezentem
76 Wyświetleń
76
Efa
Efa
Odebrała na barierce
Kawęczyn. Czarnooka zniosła drugie jajko o godz, 12:20
73 Wyświetlenia
73
Lili
😍
Czyżby nikt oprócz mnie nie zauważył wczoraj zaskakującej sytuacji na Siekierkach??😃A więc radosne nowiny oby nie jednorazowe. Po południu Astra siedziała na jajeczkach. Nagle się ożywiła i wybiegła z budki na podest. Nie było wszystkiego w zasięgu kamer, ale za chwilę zobaczyłam w szponach prezencik 🥰 Opiórowała go i zjadła na kracie. Potem z  resztką odleciała. Za jakiś czas wpadł Skierek do budki a w oddali było widać Astrę. Skierek ciokał i zapraszał, ale ona do budki nie przyszła. Oczywiście na jajuszkach nie zasiadł. Po chwili odleciał. Miłe nowiny co? 😀
103 Wyświetlenia
103
Yvone
No właśnie problem w tym iż nie raczy inkubować jajek, a święto jak coś w szponie Skierek przyniesie. Ot taki truteń sokoli się trafil
jur
jur
Jakby usiadł na jajkach to by dopiero była sensacja 😀
Święto narodowe 🎉
elas59
Raz też widziałem jak przyniósł prezencik dla Astry 1.03.2026 r.
niza
Już raz na wizji widzieliśmy jak jej dostarczył prezent. Lepiej późno niż wcale, w końcu czegoś się nauczył 😅 A tak na serio to zapewne w zeszłym sezonie również coś jej przynosił, jakoś wygrzała tego Cudnego. Jakby musiała cały czas sama polować to nie ma bata, nie udało by jej się z pisklakiem. Skierek po prostu nie rozumie siadania na jajkach i karmienia młodych. Ale jej jedzenie musi dostarczać, innej opcji według mnie nie ma.
Żeby chociaż ją dokarmiał, to już by było coś
U Astry i Skierka są 3 jajka ...na stronie podglądu w dalszym ciągu  jest wykazana 1 szt
92 Wyświetlenia
92
58basik
Tysiące ludzi obserwują i nie nadążają uchwycić momentu/czasu znoszenia jajka i umieszczenia stosownego wpisu na Forum, a wymagacie aby jeden opiekun strony nadążył ze wszystkim 🤓
tiga8
Przecież wszystko zostanie uzupełnione,a że z opóźnieniem, czy to aż  taki  problem.Nie ma się co stresować.
.. nie mam złych intencji, to  tylko przypomnienie,  bo może przeoczono 😊naprawdę..
tiga8
😃
elik
aż trudno komentować takie zaniedbania
tiga8
Elik, najlepiej nie komentować,  tylko poczekać w spokóju, to i dla zdrowia lepiej
niza
Jak co roku, mnie już nie dziwi.
O 7:57 Hrabia przyleciał z posiłkiem, NOWA zabrała mu spod dzioba i odleciała. Wyraźnie związek się cementuje i musi być z tego niejedno jajo.
81 Wyświetleń
81
Więcej