Kompletnie chłop nie czuje "cza-czy " , źle się to ogląda... za pióra by się go wzięło i posadziło na jajkach ...no cóż, on już taki jest ,z tym swoim defektem..🤔
Siekierki: Astra wyszła na kartę, po chwili przyleciał Skierek, wskoczył do budki, Astra odleciala, Skierek po chwili za nią. Na jajka nawet nie spojrzal…
Czyżby nikt oprócz mnie nie zauważył wczoraj zaskakującej sytuacji na Siekierkach??😃A więc radosne nowiny oby nie jednorazowe. Po południu Astra siedziała na jajeczkach. Nagle się ożywiła i wybiegła z budki na podest. Nie było wszystkiego w zasięgu kamer, ale za chwilę zobaczyłam w szponach prezencik 🥰 Opiórowała go i zjadła na kracie. Potem z resztką odleciała. Za jakiś czas wpadł Skierek do budki a w oddali było widać Astrę. Skierek ciokał i zapraszał, ale ona do budki nie przyszła. Oczywiście na jajuszkach nie zasiadł. Po chwili odleciał. Miłe nowiny co? 😀
Już raz na wizji widzieliśmy jak jej dostarczył prezent. Lepiej późno niż wcale, w końcu czegoś się nauczył 😅 A tak na serio to zapewne w zeszłym sezonie również coś jej przynosił, jakoś wygrzała tego Cudnego. Jakby musiała cały czas sama polować to nie ma bata, nie udało by jej się z pisklakiem. Skierek po prostu nie rozumie siadania na jajkach i karmienia młodych. Ale jej jedzenie musi dostarczać, innej opcji według mnie nie ma.
Tysiące ludzi obserwują i nie nadążają uchwycić momentu/czasu znoszenia jajka i umieszczenia stosownego wpisu na Forum, a wymagacie aby jeden opiekun strony nadążył ze wszystkim 🤓