Pokaż:Wszystko
Młody intruz odwiedził Kawęczyn
70 Wyświetleń
70
Wygląda mi na 6HC
Gawi
może to córcia, Błękitna,  bo trochę pyskuje
Efa
Efa
Dwoje na iglicy
65 Wyświetleń
65
Efa
Efa
Po prawej
Efa
Efa
Pkin Nowa spulchnia kamyki w całej budce 😄
61 Wyświetleń
61
Siekierki, jajka 3, wpisane jedno, nikogo nie ma
69 Wyświetleń
69
jur
jur
Nowa w gnieździe w dołku 😄
74 Wyświetlenia
74
elik
odleciała z sikorką od Hrabiego
Żerań, Nela w gnieździe, stoi, nie śpi.
74 Wyświetlenia
74
Pani na pałacowych włościach od godziny pierwszej przebywa w gnieździe, w rogu pod termometrem. Czyżby tu chciała znieść? Jest godz. 2 i jeszcze nic nie ma.
67 Wyświetleń
67
Efa
Efa
PKiN Bosa się oddaliła albo schowała ;)
65 Wyświetleń
65
jur
jur
Nowa śpi na progu gniazda czyli blisko , coraz bliżej.
82 Wyświetlenia
82
jotesz
Będzie trzymać, dopóki wytrzyma😄
jotesz
Ciekawe, czy to pierwsze znoszenie?
jur
jur
Moim zdaniem to będzie jej pierwsze znoszenie. Potem pierwsze karmienia, oj będzie się działo.
Konstancin, jajko się wietrzy, Konstancja na progu budki
78 Wyświetleń
78
Dobry wieczór! Czy to nasz mały Mikron na okładce?
https://zapodaj.net/plik-VGRGRn0A71
80 Wyświetleń
80
Octopus
Poza tym wygląda na to, że nasza Bosa posiada jakąś dziwną magiczną moc. Nagrania z jej przybycia do domku wczesnym rankiem, po południu i wieczorem zniknęły 👿
https://zapodaj.net/plik-fDLlo4peat
Efa
Efa
parę zostało z cam5 16:45 np.
Niezbyt potrafię się poruszać na tych stronach i chciałem zapytać co dzieje się w gniazdach w których ja nie mam podglądu: Dolna Odra, Kruszwica, Kutno,Puławy, Żmigród,ZEC Inowrocław . Pozdrawiam wszystkich
73 Wyświetlenia
73
tarodo
najwięcej informacji jest na forum w pierwszym dziale są gniazda z podglądem a następny dział to te bez podglądu musisz wejść w zakładki i tam szukać tego co Cię interesuje
Efa
Efa
PKiN- samica na progu
81 Wyświetleń
81
Skierek jajka porozrzucał a teraz Astra siedzi tak, że jednego nie grzeje. Co ona się ma z tym chłopem to klękajcie narody... 🙈
90 Wyświetleń
90
jolajola
już kiedyś tak było, że potraktował jajka jak duże niepotrzebne kamienie przy dołkowaniu; jak była na kominie tylko skrzynka że żwirem i fotopułapka
Kanela
Teraz niestety wyglądało to dokładnie tak samo 😕
...a Falco krąży,  lata i szuka ....( takie tam przemyślenia 🤔)
Oliwia
Odpalić race, żeby wiedział, gdzie lecieć?
..przydało by się  😉
jur
jur
Za dwa dni , góra trzy, zniesie. Nie mogę jej rozkminić, nowa jest i jeszcze nie znam jej zachowań.
75 Wyświetleń
75
Więcej