Pani na pałacowych włościach od godziny pierwszej przebywa w gnieździe, w rogu pod termometrem. Czyżby tu chciała znieść? Jest godz. 2 i jeszcze nic nie ma.
Poza tym wygląda na to, że nasza Bosa posiada jakąś dziwną magiczną moc. Nagrania z jej przybycia do domku wczesnym rankiem, po południu i wieczorem zniknęły 👿 https://zapodaj.net/plik-fDLlo4peat
Niezbyt potrafię się poruszać na tych stronach i chciałem zapytać co dzieje się w gniazdach w których ja nie mam podglądu: Dolna Odra, Kruszwica, Kutno,Puławy, Żmigród,ZEC Inowrocław . Pozdrawiam wszystkich
najwięcej informacji jest na forum w pierwszym dziale są gniazda z podglądem a następny dział to te bez podglądu musisz wejść w zakładki i tam szukać tego co Cię interesuje