Pokaż:Wszystko
Teraz Ster ulepsza krater i popiskuje 🥰
48 Wyświetleń
48
Sara ponownie na dołku 😍
40 Wyświetleń
40
Agra śpi na jajkach z głową w piorach, pewnie odsypia pracowitą noc 🩵
45 Wyświetleń
45
Ster na poręczy
48 Wyświetleń
48
Efa
Efa
A ja widzę kogoś w środku budki
Efa
Efa
Tylko nie wiem czy cofajki nie było😆
Efa
Efa
Rozplackowanego na kamykach😄
Mam nadzieję, że coś robią przy poglądach, bo u nas i w Lublinie czarno, brak podglądu
49 Wyświetleń
49
U mnie jeszcze w Toruniu czarno ..
Bo Gdynia , Toruń i Lublin to PGE
powsinoga
Jest koszmarnie, potwierdzam i mam nadzieję na lepszą jakość odbioru🤗
Ster ponownie w budce, szuka jaja😄
44 Wyświetlenia
44
Ster w Gdyni
46 Wyświetleń
46
W Redzie pracują nad jajkiem
52 Wyświetlenia
52
Lili
😉
AnaOxy72
lubię te odgłosy, jak sokoły harcują......jakby coś je.....gilało :D
Ster na barierce, Sara w budce 🥰
46 Wyświetleń
46
Gdynia, Lublin, Toruń. Nie wiem czy wiecie ale po uruchomieniu podglądu w tych gniazdach pokazuje się u dołu żółty pasek - jest to cofajka do trzech godzin w tył. Jeżeli wiecie to proszę zignorować ten wpis :)
56 Wyświetleń
56
Hmm a godzina jest teraźniejsza a obraz nie ?
58basik
musisz najechać myszą na żółty pasek i nie zwalniając LPM przesuwać go w lewo, lub precyzyjne szukanie strzałkami L, P, na klawiaturze.
Ja to bym chciała żeby w Gdyni 3 kamerę oddali. Była i nie ma.
Teraz wcale nic nie ma
Witamy też Lusesitę w okolicach dołków 😂
39 Wyświetleń
39
Efa
Efa
😆.
Witamy Sarę na dołku 😍
44 Wyświetlenia
44
🤫 może będzie jajo ! ✊
powsinoga
Mami już od wczoraj, jak wytrawna sokolica 😂
Admirał pogłębia krater 😂
65 Wyświetleń
65
W Tczewie przymiarka na złożenie jaja🤫
64 Wyświetlenia
64
buber
Admirał wpadł na chwilę, sprawdził dołki i już go nie ma. https://zapodaj.net/plik-jIPbwjGaPT
Dzień dobry, Ster na barierce🥰
66 Wyświetleń
66
Więcej