Nie no, w zeszłym sezonie były 4, to pewnie jak coś tyle samo będzie😁. Chyba, że odkryła budkę post factum i z wściekłości doły kopie z myślą: po co ja w tej norze jajka znosiłam, skoro tu taki apartament?😜
Dokładnie, trochę widać przez tą mleczną szybę, jak dołek kopie, ale na kamerze w budce to przede wszystkim słychać, jak sie kokosi i czasami kawałek jej widać 😀 wzięła sie z marszu za urządzanie mieszkania 😆