Pokaż:Wszystko
Zoe przed budką, a samiec na barierce
65 Wyświetleń
65
Daszka
No dobra, nie tym razem. Ale ogarnie?
Kanela
A on siedział w takim miejscu na barierce, że ją widział w budce?
Daszka
Nie. Zoe wyszła z budki i już z podestu zawołała samca. Najpierw przyleciał na daszek i pociorał oczywiście oń brzuch, a potem przeleciał na barierkę.
evanelina
Teraz to wyglądają jakby mieli ciche dni 😅
Daszka
Ogarnie to... ogarnie to... On to ogarnie, prawda? PRAWDA?😅
Iwona65
😂
2010
Ona ogarnęła to on też da radę. Muszę przyznać, że przestałem już na ten podgląd zaglądać, a tu dzisiaj taka niespodzianka 😁
Czech jest niemożliwy! No złaź z tego daszku!
56 Wyświetleń
56
Efa
Efa
😆.
2010
Może jajka przekonają go do wejścia ;).
Zoe po raz kolejny ostro pracuje w budce😍
52 Wyświetlenia
52
Daszka
Jest samiec na daszku!
Daszka
Teraz samca woła z podestu.
Citro
Może jajo ją uwiera? Stad ta desperacja i tempo prac w budce?
Daszka
Też mi to przez myśl przeszło. Tylko teraz oby nasz czeski wariat ogarnął.
evanelina
Jakby dziś było też jajo to się nie pogniewam 😁
Daszka
Ja bym jednak wolała, żeby jak trzeba najpierw nasz wariat ogarnął też budkę😉. Byłoby mniej stresująco😁
EC4 na 2 na rancie siedzi
47 Wyświetleń
47
Daszka
I już w budce!
EC4 Lata sokół. Teraz usiadł na lampie. Czekamy na kolejną wizytę w budce.
48 Wyświetleń
48
EC4 lampa
42 Wyświetlenia
42
Aaaaaaaa! Oszalałam🤩! No siedzi w budce! Umrę ze szczęścia😅!
47 Wyświetleń
47
Citro
Ale wiadomość. Rewelacja. 🥳
IzaEs
wyszła na kratę
IzaEs
i poleciała
I ciągle instytucja szyby jej sie nie mieści w głowie 😂 chyba muszą ją trochę ofajdać, żeby zrozumiała, że to bariera😂
😆
Daszka
Evanelina! Ty, w przwciwieństwie do mnie, do końca w nich wierzyłaś!😍
evanelina
Za to Ty poświęciłaś kupę czasu na śledztwa! I nie dałaś się wygonić 😅 to ja teraz zaklinam jajka! Obstawiam 3! Najlepiej już jutro 😁
Daszka
Nie no, w zeszłym sezonie były 4, to pewnie jak coś tyle samo będzie😁. Chyba, że odkryła budkę post factum i z wściekłości doły kopie z myślą: po co ja w tej norze jajka znosiłam, skoro tu taki apartament?😜
evanelina
Dlatego studząc trochę optymizm obstawiam 3😁
Daszka
🤣
monikam54
A może ona w tej dziurze miała jajca ,ale pospadały i teraz szuka nowego miejsca ? Tak gdybam 🫣
Efa
Efa
O nieeee!
Daszka
Miejmy nadzieję, że jednak mądra jest i po prostu do końca nie pasowało jej tamto miejsce🙂. Ale emocje!😅
Inspe
Samiec szuka, a Samica wybiera i akceptuje, albo nie jego miejsce. decyduje samica
monikam54
Obyś miała rację , jeszcze jest opcja że tam zniosła i miała wychodne i trafiła do budki 😃no co za emocje 😆
W trakcie podglądania EC4 na EC3 Afrodyta zamieniła Gdynka
38 Wyświetleń
38
EC4 znowu samica
37 Wyświetleń
37
elas59
Kopie dołek chociaż słabo widać
elik
nie podoba mi się "podłoga" na tarasie, samicy niewygodnie się chodzi po niej, kratka jest zdecydowanie lepsza
Daszka
Poleś łaził dokładnie po tej samej, więc jak coś, to dadzą radę🙂
IzaEs
też bym sobie tego życzyła ale niestety chyba nic się nie zmieni
elik
a młodym to łapki by powpadały między te przestrzenie pomiędzy, to jakaś pułapka
Citro
Zanim młode wydą z budki to im łapki urosną. Będzie dobrze.
elas59
EC4 - Brawo znów weszła do budki
evanelina
Znowu budka!
elik
weszła do budki
IzaEs
Na razie na kracie przed budką stoi i patrzy
IzaEs
i hop do budki 🙃
Wyszła z budki i sie ulotniła, ale wcześniej nie mogła rozgryźć szyby, postukując w nią dziobem i jeżdżąc nim po niej.
45 Wyświetleń
45
Lili
😉
elas59
Najwyższa pora znaleźć odpowiednie miejsce tam gdzie trzeba na zniesienie jajeczka
Potrzebujemy ukochanej operatorki czy ukochanego operatora do przesunięcia kamery w budce!❤️ (na ec4 oczywiście)
46 Wyświetleń
46
monikam54
Też dołączam się do prośby! 😃
jolajola
Zoe gotowa z marszu jajko znieść, tak hop i siup
evanelina
Przyłączam się do prośby, tam powstają dołki!😉
Lili
👌🏻
Dokładnie, trochę widać przez tą mleczną szybę, jak dołek kopie, ale na kamerze w budce to przede wszystkim słychać, jak sie kokosi i czasami kawałek jej widać 😀 wzięła sie z marszu za urządzanie mieszkania 😆
Para na EC4
42 Wyświetlenia
42
Antonówka
Jeszcze mi przez myśl na początku przeszło, czy to na pewno ona. Jakieś chude to to. Ale jednak nóżki ma galante 😅
jolajola
14:25 Zoe wciąż w budce
Antonówka
Zoe😳 w budce???
evanelina
Dołki kopie 😍
Antonówka
i to jak zawzięcie 😅Widziałaś, jak tam wchodziła??
evanelina
Tak, wrzucę później nagranie
evanelina
Samica w budce!!!
Ale się jaram, jak schabowy na suchej patelni
Daszka
😅
Citro
No i zrobiłaś mi smaka na schaboszczaka 🍴
No i trzeba zrobić, albo zamówić 😂
Jajka się wietrzą 😉
37 Wyświetleń
37
Iwona65
Nieaktualne 😉 Afrodyta jest
evanelina
No to przez chwilę było dynamicznie 😁
Iwona65
Bardzo bo od jakiegoś czasu znowu Gdynek 😀
Trochę późno… ale udało się "złapać" 4 jaja, które widziałam o 04:50
Jeśli to nie Afrodyta opuszcza budkę, sprostujcie proszę 
https://youtu.be/-oKvxmbueIM?si=4mDyfYpzLBSf2cyf
70 Wyświetleń
70
Lili
🙂
Daszka
Prostuję🙂. Budkę opuszcza Gdynek.
Dziękuję Daszka
Gdynek zszedł z jajek, słychać było, jak na Afrodycie rozprostował kości😉 i Afrodyta przejęła czteropak.
54 Wyświetlenia
54
Iwona65
Tak po prawdzie, to Afrodyta go wezwała na swoje plecy. Słychać ją było zanim zszedł z jaj
Citro
...a biedulek spełnił pokornie jej prośbę 😉
Citro
Jak zmajstrują piąte, to Aftodyta wychowa, ale Gdynek tego swoim mały ciałem za cholercię nie obejmie, 🤒
Antonówka
🤣
Daszka
😆 Proszę, nie! Może, gdyby nastolatka nie miała jeszcze na głowie...
Więcej