Pokaż:Wszystko
90 Wyświetleń
90
BryBos. Zadałeś pytanie na Forum w Gdyni. 
5EH Sara ( imię z konkursu) Samica Urodzona w Pruszkowie, w 2024 roku
Rodzice Oskar i Petra

7AN STER 
Opis: 7AN wykluł się w 2016 roku na kominach szczecińskiego Wiskordu. W lutym 2020 roku pojawił się na gdańskim Lotosie gdzie zajął miejsce po zaginionym miesiąc wcześniej Gryfie. Jego partnerką na Lotosie
( rafineria gdańska) była Skierka. W linii prostej szczeciński Wiskord na którym się wykluł a gdański Lotos w linii prostej dzieli około 280km.
Następne kilka lat był rezydentem w Gdańsku, aż do wyburzenia komina EC w Gdańskiej Rafinerii.
Jego partnerką była tam samica Bursztynka, z którą w jednym roku odchowali 5 piskląt.( 2024? nie pamiętam)
Adres do sokolopedii. 
STER 7AN (ur. 2016r. Szczecin rez. Gdańsk) - Forum https://share.google/nZ86z26IHZ35msh5Z
86 Wyświetleń
86
Admirał na służbie jajecznej 😁
72 Wyświetlenia
72
Człek rano wstaje a tu takie niespodzianki w gniazdach💕🦅🦅🥚🥚🥚🥚
84 Wyświetlenia
84
Dzień dobry! Sara przyleciała na zmianę do swojej czwóreczki 🥰
84 Wyświetlenia
84
Tczew 27.03.2026 Lusesita o 6:27:21 zniosła czwarte jajko.
85 Wyświetleń
85
Nie wiem o której zniosła, pewnym jest, że dzisiaj 27.03.2026 między 00:05 a 2:30 https://zapodaj.net/images/f547ad180b972.jpg
83 Wyświetlenia
83
Lili
😘
Inspe
Basik, czy mogę wykorzystać to zdjęcie do postu w Gdyni.  Bo zarezerwowałam miejsce na Twój FILM
58basik
Oczywiście.
Taka cisza na forum i boksiku, nikt nie pisze, że Sarka na czterech jajach siedzi? ;)
Tzn. siedziała, bo teraz akurat Ster.
77 Wyświetleń
77
Lili
😍😍
Inspe
Gdynia 🪺🥚🥚🥚🥚 kto widział godzinę zniesienia ?
Inspe
https://youtu.be/WypW8RdDLvA?is=Rfx_ie4TxNmPjJEy
Jedno w nocy jej się wymknęło.

A tutaj mam zmianę. Widać 4. 
💐🍀🥚🍀🥚🍀🥚🍀🥚🍀🌹🪷
https://youtu.be/35ta8q3Au2Y?is=ZhJ475TE5sfwMXLk
Reda - pustułki ul. Łąkowa.
Ponieważ wyjątkowo wcześnie zobaczyłam tu jaja to założyłam nowy temat. Już są 3  jajeczka. 
Zapraszam do dokumentacji i dyskusji. https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/falco-tinnunculus/31013-pustulki-reda-ul-lakowa#320708
71 Wyświetleń
71
Ster przyleciał na zmianę 🥰 są super parą💞
90 Wyświetleń
90
Lili
🙃😉
Inspe
Ster zaopiekuje się jajami, 
Ster zapłodni,
Ster zapoluje,
Ster zaalarmuje, gdy młody niepokoji, 
Jednego tylko nie zrobi za Sarę, 
Nie zniesie 5 jajka, ale pracują nad nim we dwoje
https://youtu.be/zx-kUMRuSss?is=O_tl0OZRq5JiuDyY
powsinoga
jeszcze po drodze czwarte jajo😉
Inspe
O Matko!!! 4 pewnie, że 4, ale ono już jest w cieśni. O 17 minęło 48 godzin. 4 Jajo będzie do północy, albo ok.6 rano
...I  doświadczony Ster , wdroży niespełna 2 - letnią Sarę ,  w rutynowe obowiązki rodzicielskie 🥰 💞
Kaszub z przekąską 🥰
82 Wyświetlenia
82
Reda - prośba o uaktualnienie metryczki o 3 i 4 jajo. Dzięki za korektę roku wyklucia się Agry
91 Wyświetleń
91
raktoja
Dziękujemy. Metryczka w Redzie jest już OK.
Dzień dobry! I Mamy całą czwóreczkę na wizji - Admirał, Kaszub, Gdynek i Szkwał 🥰
86 Wyświetleń
86
cześć. o widzę, że już 3 jaja w Gdyni :-)
super
81 Wyświetleń
81
W Redzie zmiana. Agra rozejrzała się po nieboskłonie, głośno oznajmiła, że to Jej teren i zasiadła na jajeczkach :)
84 Wyświetlenia
84
Więcej