Pokaż:Wszystko
EC4 kam 2 , Zoe rozmyśla
60 Wyświetleń
60
Daszka
No zaczyna ją ciągnąć do tej budki. Lepszego miejsca nie znajdzie, tylko ten samiec...🙄
Zoe w budce
EC4 ktoś siedzi na lampie
51 Wyświetleń
51
EC4 ktoś był na daszku a teraz na poręczy.
57 Wyświetleń
57
Piękna nocna zmiana. 🤣
 Gdynek po prostu zwiał w sekundę, aż Afrodyta spojrzała się na niego, po czym poczłapała do budki.
64 Wyświetlenia
64
19.08 Gdynek siedzi
60 Wyświetleń
60
evanelina
I już Afrodyta, pewnie na nockę
oboje na EC4
64 Wyświetlenia
64
evanelina
Zoe woła Czecha, a ten siedzi...
jur
jur
randka na EC4
62 Wyświetlenia
62
tarodo
może gdyby go wołała "czesio tu jestem(zdrobnienie od Czecha)" to znalazłby wejście a ona tak cichaczem po tej budce
😆
evanelina
Kłaniała mu się... Jak Romeo i Julia, tylko odwrotnie 😅
jur
jur
oho, samica ledwo chodzi, jajko tuż tuż
evanelina
No to niech znosi w budce 🙂
evanelina
Będą z tego jaja?🙂
EC4 Samiec, standardowo, daszek, barierka
57 Wyświetleń
57
jur
jur
Na EC4 samiec, niestety do budki nie może trafić
58 Wyświetleń
58
W budce pusto. jajka same a Gdynek gdzie?
62 Wyświetlenia
62
evanelina
Jest i ona!
evanelina
Jak szybko wbiegła 😅
Zoe na barierce
52 Wyświetlenia
52
Daszka
Wcześniej na barierce prosiła samca o zbliżenie, ale czeski błąd nie wycelował😂
evanelina
Jak myśliwiec podleciał 🤣
buber
Teraz w budce.
evanelina
No i budka
Efa
Efa
Na szczęście szyba zamglona i Zoe z nią nie walczyła ;)
Daszka
Albo się uczy. Przecież jest... mądra... Prawda?😁
Efa
Efa
Jak nie, jak tak😆
Iwona65
Jeszcze się załapałam
Daszka
Każde gniazdo ma podniety na swoją miarę😅. Jako, intruz, walka w gnieździe, kiedy ten łajdak na zmianę przyleci.... a tutaj mamy: WESZŁA DO BUUUUUDKI!🤣
evanelina
No co, zdrowe emocje wzbudzają 😁
A ten młody laluś się znowu pokazał, Afrodyta zaraz z jajek zeszła i poleciała za nim
61 Wyświetleń
61
Citro
Gdynek pod nadzorem. Na sąsiednim kominie siedzi sokół i baczy na budkę, zapewne to Afrodyta bo to jedna z jej miejscówek.
Inspe
Syneczek najukochańszy. Afrodyta ma do niego wielką łagodność.
Iwona65
Powiedziałabym , że pogonić go poleciała
Inspe
Ale z jaką łagodnością, skoro Włókniarz ciągle był, jest i będzie na EC3
Citro
Oby Włókniarz był, ale nie na EC3. Ma blisko piękną miejscówkę, oby ją odkrył, bo budka czeka i kamery też.
Daszka
Zwłaszcza, że na Brzezińskiej nawet pustułek póki co nie ma w tym sezonie.
Inspe
To na Brzezińskiej jest budka z kamerami? Ooo! To Wy macie bogatych sponsorów. A gdzie są podglądy do tego gniazda?
Daszka
Jest na wieży Orange. Co roku pustułki miały tam lęg, ale w tym sezonie póki co nic się nie dzieje. Tutaj link do podglądów orange https://player.syntion.pl/
Inspe
Ty masz na myśli EC4?
Citro
Na Brzezińskiej, 11 km od EC3. Budka Orange, pustułki tam miały gniazdo rok temu.
Daszka
Na EC4 jest para przecież, to po co tam jeszcze Włókniarz do szczęścia?
Inspe
Jeżeli czeski i Noa nie chcą , to inni ją znajdą. Zawsze czeski błąd można poprawić@
Iwona65
No nie wiem, ostatnio jak popędziła za nim to kilka nie pojawiał się
😆
Inspe
A ja wolę Włókniarza u Mamusi, niż tę nakręconą z Poznania natrętkę. 
Gdyby Włokniarza zabrakło, zaraz by się coś młodego napatoczyło.
Citro
W Poznaniu jest obca młoda samica i jest walka o gniazdo.
W PKiN był Skalski, ale on był po pierwsze synem Franka (adopcyjnym, ale wykarmionym przez niego). Po drugie Skalski robił za piastuna, siadał na jajkach i zachowywał się jak rasowy pomocnik. Włókniarz jest inny, zaczyna się kłaniać Afrodycie jak samiec samicy, zaczyna grzebać własny dołek jak młody jurny samiec. Włókniarz wygląda na większego niż Gdynek i w przypadku walki z ojcem może być problem. Matka zdobyła gniazdo w pierwszym roku życia, być może eliminując Amon. Dlatego życzymy Włókniarzowi szczęścia, ale na swoim.
Iwona65
Inspemuszą tu odpowiedzieć na Twój ostatni wpis, bo tam już nie ma opcji odpowiedzi. Pytałam skąd założenie, że jak zniknie Włókniarz to się zaraz pojawi inny. I nie wiem co tu Skalski ma do rzeczy?
Iwona65
Niby skąd taki scenariusz?
Inspe
A jak Skalski w Warszawie pomagał, to Ci nie przeszkadzał!
Citro
...a już miałam pisać notkę: "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie", z nadzieją, że nie widział i nie wie.
Daszka
Miałam to samo😁.
evanelina
Też myślałam że poleciał szukać szczęścia 🙂
Gdynek odleciał, ale po chwili wrócił.
76 Wyświetleń
76
Iwona65
On bardzo rzadko schodzi przed jej powrotem. Jeśli już to i tak wraca jeżeli pani nie zasiądzie
evanelina
Jest Afrodyta🙂
Gdynek siedzi
58 Wyświetleń
58
Było zalężanie na barierce... EC4 🙂
60 Wyświetleń
60
Citro
Brawo dla nich 👋🏻
Więcej