Czyli musimy przejść kurs wstawiania postów na forum ;). I to koniecznie. Masz dużo spostrzeżeń, ale tutaj to na krótko i w perspektywie niewiele to daje
zastanawiam się czy Zoe nie złożyła gdzieś jajka i straciła je (być może miejsce było nie zbyt dobrze wybrane i np. wypadło) bo wygląda jakby szukała nadal miejsca gdzie może założyć gniazdo