Pokaż:Wszystko
Kto zdobycz piórkuje ? Falka?
62 Wyświetlenia
62
Amika
Werwa
Walka G1
67 Wyświetleń
67
buber
Teraz pozostaje czekać. Może Falka odpuści, choć wcześniej już sobie dołek szykowała, a teraz obiad przytargała. https://zapodaj.net/plik-KamcjFMZK0
Dan21
Nie było walki ale Werwa poleciała za nią
😭
buber
No i się doigrała.. nie wiem czy z Werwą ma szanse, choć uparta jak osioł jest.
Lili
😗
Marlena72
Wygłasza monolog
Czy to Falki zdobycz leży w środku na G1?
64 Wyświetlenia
64
buber
Znowu przyleciała, biedna w końcu życie straci ..
57 Wyświetleń
57
Amika
Zlakobieta9,  taka mała prośba do Ciebie - jeśli komentujesz tę samą sytuację (ten sam pobyt) to dopisuj jako komentarz pod wcześniejszym postem. Opisy będą bardziej uporządkowane i czytelniejsze, a co równie ważne sam Boksik mniej rozlazły.
5EB Falka
53 Wyświetlenia
53
Operator w płocku czegoś szuka :)
54 Wyświetlenia
54
51 Wyświetleń
51
Ja naprawdę nie wiem, ona ma potwornego pecha, chyba nie było większego pechowca od niej? Oprócz Raszki, ale ona to raróg. Ziuty nie liczę, bo to nie to samo....mega mi tej Falki żal
Dan21
Dlaczego tak myślisz?
Po 12 jaj była Falka na G1 Werwa wystartowała szybko z jajek i teraz też jaja same..
83 Wyświetlenia
83
Przekazanie łupu na podeście i Rafik na jajkach
Teraz nie same, Werwa siedzi
Dziś był Intruz na G1 , są zdjęcia na FB. Czekam może FF 58basik coś wstawi i się uda odczytać kto.
76 Wyświetleń
76
Lili
🤔😏
58basik
Filmik z wizyty Falki na forum
Falka 😳
monikam54
Chociaż wiemy że żyje. Bardzo pechowa , mam nadzieję że w końcu znajdzie swoje miejsce 😔
...mógłby gdzieś Falco poderwać Falkę  i wszyscy byliby zadowoleni 🥰😁
😆
Para pustułek na G1
75 Wyświetleń
75
Ciekawa jestem jak w tym roku będzie wyglądała sytuacja na G1, czy będą akcje jak rok temu. Widać chętni na zasiedlenie tego gniazda są, ale i nasze sokoły też go nie odpuścili.
Rafik na podeście już dość długo. Ale Werwa nie chce mu oddać zmiany na jajkach
69 Wyświetleń
69
A ja z takim pytaniem, bo jestem obserwatorem amatorem. Rafik bez obrączek to rozumiem, że nieznane pochodzenie, a Werwa skąd pochodzi?
69 Wyświetleń
69
Bardzo dziękuję za odpowiedź i podrzucenie filmiku:)
Lili
😉🖐🏻
elik
O Werwie nic nie wiemy, 2 lata temu, podczas obrączkowania młodych, samica w obronie lęgu weszła do budki, Admin ją sprytnie złapał i zaobrączkował
elik
..ależ to była , piękna akcja Admina 🤗
niza
Pamiętam to jak dziś, ale byłam wtedy w szoku 😉
G1 - Ktos w budce 😉- uciekaj póki Ci życie miłe
77 Wyświetleń
77
Dorcia
Pustułki, parka
IzaEs
Ktoś inny 😉 i teraz znowu jest 🫣
..I znowu są ...strach się bać.🫢
Ponownie 2HE w Płocku na G1. https://zapodaj.net/plik-Z96zrrtlSv
59 Wyświetleń
59
teraz też siedzi
Werwa zrobiła sobie z G1 jadalnię. Jeszcze parę minut temu śniadanie kręciło się po gnieździe. https://zapodaj.net/plik-6uPzVKyu0k
59 Wyświetleń
59
Więcej