Pokaż:Wszystko
21:12 bitwa dwóch sokołów w gnieździe (Kawęczyn)
153 Wyświetlenia
153
Sharre80
Kawęczyn
Daszka
Ale się dzieje! Kawęczyn oczywiście!
W którym?
Falka śpi w gnieździe 
152 Wyświetlenia
152
dlaczego nie ma jaj?
177 Wyświetleń
177
kolorowadama3
Bo zostały zabrane wczoraj wieczorem. Przewiń boksik w dół, działo się wczoraj
bo nie ma Czarnookiej i zostały zabrane
Wczoraj obejrzałem filmik z tym samcem-intruzem i wydawał mi się nieco znajomy. Zauważyłem, że jest trochę podobny do Ejbera.
https://zapodaj.net/plik-xZwgmwvX4O
https://m.youtube.com/watch?v=mU54K9Il5Vk
http://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/warszawa/30978-sokol-wedrowny-pgnig-termika-kaweczyn-warszawa-2026?start=35
164 Wyświetlenia
164
Ciepłosław na zmianie 😀
150 Wyświetleń
150
Falka dołkowała w budce
157 Wyświetleń
157
Kawęczyn , chyba Falka przygotowuje sobie obiad na kracie , pewna nie jestem bo tak ciemno że średnio widać
179 Wyświetleń
179
PKiN "nudne to wysiadywanie, pobawię się kamykami trochę"
201 Wyświetleń
201
Falka budkę sprawdzała
201 Wyświetleń
201
Falka na inspekcji
204 Wyświetlenia
204
Lili
😍
AnaOxy72
Falko Faleczko nasza. Niech się zadzieje dobro i spokój. Trzymamy kciuki !!!!! Pozdrawiamy Stolicę!
Czarnooka była piękna i dostojna, będę ją opłakiwać. Falkę już kocham, chociaż okoliczności przejęcia gniazda są jakieś są...Ten rok jest straszny, tylu naszych skrzydlatych ulubieńców odeszło. Życzę nam wszystkim już tylko łez szczęścia w tym sezonie 🥹
210 Wyświetleń
210
Monika , pięknie to napisałaś ...słowa , które płyną prosto z serca..❤️
Sprawdziliśmy dachy i teren jeszcze raz, ale Czarnookiej nie znaleźliśmy. Cieszę się że chociaż moje buty u kogoś wywołały uśmiech :-) trzymam kciuki za jajeczka, chociaż tyle można było dla Czarnookiej zrobić
209 Wyświetleń
209
Fryckowa2008
Dziękuję pięknie🥰
Iwona65
To oczywiście było w pozytywnym znaczeniu, nieoczekiwane sytuacje to czasami improwizacja. Mam nadzieję, że Ci syrki nie zmarzły 😀
Oliwia
Mnie tak grzały emocje że i sweter potem jajkom oddałam :-)
niza
Dziękuję 💗
❤️❤️❤️❤️
WarKotka
no te buty to był sztos 😁 Dzikie wielkie 
Yvone
Oliwia, b.dziękuję
powsinoga
Dziękuję 💝
jur
jur
Dzięki Oliwia 👍
sokoleoko1968
dzięki
monikam54
Dziękujemy ❤️
Pokaż więcej komentarzy
Zabranie jajek z gniazda i wizyta Falki.  https://youtu.be/rNzdSMqUvSA
187 Wyświetleń
187
Lili
👍🏻💗
Falka ewidentnie u siebie. Śpi spokojnie.
188 Wyświetleń
188
Iwona65
Niech tylko pozwoli Apaszowi zobaczyć,  że nie ma jajek, to zaczną pracować. Tylko, że ona bardzo nachalnie zdesperowana
Falka w końcu wygrała swoje i może wreszcie gdzieś zostanie na dłużej, chociaż kłuje mnie w serduszku, że takim sposobem i w tym momencie. Niestety taka natura. Falkę polubiłam w duecie z Kopernikiem i do tej pory mam minidąsy (😆) na Gratkę, że ją wywaliła niedługo przed potencjalnymi jajkami. Do Czarnookiej miałam jednak chyba jeszcze większą sympatię. Dostojna, doświadczona dama, wyraz twarzy zawsze wkurzon i ten zachrypnięty kaczy kwak, którego będzie mi strasznie brakować... Jeszcze wczoraj przypominałam sobie jej początki na sokołopedii. Jednak wieloletnia już była, a teraz idzie nowe, młode i z oczywistymi dobrymi genami. Falka jest bardzo zdeterminowana i dosyć silna. I nie będzie kazirodztwa, jeśli tylko się z Apaszem dogadają.
185 Wyświetleń
185
Kanela
Zawsze w sercu dodatkowe ukłucie jak odchodzą sokoli weterani, jakoś inaczej człowiek patrzy na te dostojne i doświadczone ptaki.
IzaEs
dokładnie
Lili
💓
monikam54
Jej mam tak samo... 
Falke mega polubiłam jeszcze jak była z Kaszubem..
Potem została przegnana przez Tercję , a jak się w tym roku pokazała przy Koperniku.to się mega ucieszyłam. Przez to nie zaglądałam na Anwil bo miałam focha na Gratkę o Falkę.. 
Tak mi jej szkoda było , potem pokazała się o w Płocku i znowu Włocławek cieszyłam się że żyje..
Teraz jest mi szkoda Czarnookiej i znowu mieszane uczucia ale tak czy siak bardzo polubiłam Falke i mam nadzieję że będzie tu miala swój lęg i zostanie .. szkoda tylko takim kosztem 🥺
Falce się w końcu należą swoje gniazdo i swoje maluchy za tą determinację... nie wiem, czy któryś sokół w swoim żywocie pojawił się w tak wielu gniazdach z kamerą i do tej pory mu się nie udało (pewnie odwiedziła też i jakieś poza kamerami). Niech urzęduje w końcu spokojnie. Ale Czarnooką to mi strasznie ciężko będzie pożegnać...chociaż wiem, że gdyby nie Falka, to można by się przygotowywać na naturalne odejście Czarnookiej ☹️
Dan21
No własnie, ja też trochę liczyłam, że chociaż Czarnooka odejdzie w podobnym wieku co Sawa (która zresztą ostatni swój lęg miała w wieku 15 lat i jeszcze sobie cztery lata zyła). Bo Gidze się nie udało. No ale WAWA chyba jest coraz "gęstsza" w sokoły.
Więcej