https://zapodaj.net/plik-C0xjbPp26xJeszcze raz zapytam, czy to Skierek czy Astra, bo jakoś się nie spodziewałam zobaczyć Skierka na jajkach, ale jak wstał/a to mi takim jasnym żabotem dało po oczach i miałam wrażenie, że wyblakłe obie obrączki... screena zdążyłam zrobić w ostatniej chwili przed wylotem. Weszłam na kam1 leżał/a na jajkach, od razu przerzuciłam się na kam2 do środka budki i osobnik sokoli wstał i poleciał. Może to tylko moje przewidzenia z tym Skierkiem. Za chwilę przyleciała już Astra. Więc albo wyleciała na momencik, albo przyleciała, jak Skierek wyleciał.