Pokaż:Wszystko
Apasz na kracie
81 Wyświetleń
81
I kolacja na Siekierkach podana wprost do budki, ale tym razem jakiś ogryzek ;)
131 Wyświetleń
131
Skierek z obiadem, podanie prosto do budki, zdobycz cała ładnie wypiórkowana. Skierek kilka dołków w budce zrobił, na jajka popatrzył i poleciał.
149 Wyświetleń
149
kolorowadama3
Tyle dobrze, że przynajmniej coś przyniesie. Astra wie że nie można na niego liczyć, co nie zje to skitra i szybko wraca do jajek a szanse na kolejnego cudaczka rosną 🥰
IzaEs
Dzielna Astra 🥰
Ktoś na progu w Kawęczynie nawołuje.
136 Wyświetleń
136
tarodo
Apasz
Skierek w końcu z posiłkiem dla Astry, podanie do budki :)
159 Wyświetleń
159
Falka cioka w gnieździe 🥰
154 Wyświetlenia
154
Astra chyba wyczekuje Skierka ze śniadaniem, zobaczyła coś z budki, wyszła na kratę wołając, później na obrzeże, czekała, rozglądała się i ostatecznie wróciła do budki.
141 Wyświetleń
141
Przy takiej wędrówce dołka na PKiN to waciki wyklują się przy ścianie na końcu budki 😂
138 Wyświetleń
138
A teraz jajka samotne. Ile mogą zostać bez ogrzewania?
Lili
🙃
Skierek przyniósł kolację Astrze do budki i zamiast zostać na jajach odleciał razem z Astrą, chyba wróciła i zasiadła.
154 Wyświetlenia
154
Apasz czekał, czekał i się doczekał spotkania z Falką w budce
139 Wyświetleń
139
Kawęczyn ktoś właśnie odleciał z kraty
137 Wyświetleń
137
Amika
Pewnie Falka. Jakiś spory łup rozprawiała na kracie.
Kawęczyn para w gnieździe
146 Wyświetleń
146
Falka dołkuje
144 Wyświetlenia
144
A tak sobie kalkuluje, że skoro Kawęczyńskie jajka przetrwały wychłodzenie, to może dwugodzinna dywersja Skierka nie wpłynęła na starania Astry by wysiedzieć coś w tym roku
168 Wyświetleń
168
Lili
🤞🏻
nadzieja i dla Poznania jest
.. u mnie  , jak u większości podobne myślenie....nadzieja powróciła,  zważywszy,  że tu niedawno zaszalałam i obstawiłam dwójkę młodych...
Daszka
W zeszłym sezonie temperatury zdecydowanie bardziej jej sprzyjały, ale w tym roku faktycznie jest bardzo wytrwała.
Kanela
Dokładnie te same przemyślenia i ciche nadzieje w mojej głowie :)
Skierek z pokaźnym śniadaniem dla Astry. Chyba musiała być głodna po nocce, bo tym razem bez wahania odebrała, piórkuje na kracie :) 
Na kamerach widać spore zachmurzenie i mgłę, byłam ciekawa czy Skierek coś upoluje :)
174 Wyświetlenia
174
Kanela
Wróciła do budki po 10 minutach :)
Więcej