Pokaż:Wszystko
6:49 Kawęczyn zalężanie na kracie
96 Wyświetleń
96
Brak transmisji z PKiN
90 Wyświetleń
90
Skierek z łupem na kracie czeka na odbiór
89 Wyświetleń
89
elik
Astra chyba uważa, że powinna dostać śniadanie do "łóżka "
elik
Skierek odleciał z łupem
Falka w gnieździe
97 Wyświetleń
97
OlgaS
O godz 3 rano też była. Spała na kracie.
jur
jur
Apasz i Falka stoją naprzeciw siebie jak zawodnicy sumo  😅
112 Wyświetleń
112
Wieczorna randka w Kawęczynie, ona w budce,  on w progu. Ona cioka, on jak zamurowany.
96 Wyświetleń
96
Możemy się złościć na Skierka czy podśmiewać, czasem martwić ale jako karmiciel Astry sprawdza się na piątkę. Są przerwy w inkubacji ale nie takie długie i może zobaczymy waciki za trzy , cztery dni.
102 Wyświetlenia
102
niza
Padłam dzisiaj na kolana. To jest wiekopomna chwila, Skierek na jajkach. Już mnie chyba nic nie zdziwi. Muszą być w tym roku małe, jak nic!
..a jaka radość na boksiku i poruszenie wśród  FF 🤩
niza
Kysza, bo to jest data do zapisania w kalendarzu. Ja sobie z forum aż "ukradłam" zdjęcia i zapisałam na komputerze. Do tej pory nie mogę wyjść z szoku 😁
Oliwia
Żeby tym zrywem nie wyczerpał limitu cudów dla Siekierek
Oliwia , cuda dopiero przed nami 😍
niza
Oliwia, oby nieee 😅
tarodo
może już w zeszłym roku zaczął karmić Astre tylko nie tak na wizji i udało jej się mieć chociaż jednego Cudnego może w tym roku będzie chociaż parka
niza
Na pewno tak było, już kiedyś to właśnie pisałam. Musiał ją dokarmiać, jednak czas poświęcony na polowanie to byłoby zbyt długo dla jajek, a gdzie jeszcze konsumpcja. Skierek z roku na rok nam "dorasta" 😄
Skierek siedzi!!!!
107 Wyświetleń
107
Lili
🙃
niza
Nie wierzę!!! Opadła mi szczęka i nie mogłam zamknąć 😲😲😲 Na starość się w końcu nauczył, o rany, no nie mogę
Iwona65
A ja nie mogłam znaleźć szczęki po rozdziawiwniu japy
niza
😁
Kanela
Wrzucę zaraz na forum post, ale muszę dojść do siebie po tym co zobaczyłam, on normalnie zasypiał na jajkach, może jeszcze mu się spodoba 😂
tarodo
jeszcze przed nim opieka i karmienie wacika może też nas zaskoczy
Kanela
Włączyłam Siekierki o 18.33 i zobaczyłam Skierka na jajkach, zszedł o 18.47. I tym razem naprawdę siedział i nie było to przypadkiem na kilka sekund :D
Amika
Ja trafiłam już na końcówkę, po Twoim wpisie
tarodo
może wzrok mu się na tyle pogorszył że nie widzi jajek więc sobie usiadł 🤣
elik
klękajcie narody 😮
Kanela
Teraz wstał i usiadł tak nieporadnie że jaja poza nim, ale wcześniej siedział tak że chyba grzał i nawet zasypiał
Widziałam.......😊wszyscy wiemy od dawna , że sokoły po kryjomu czytają nasz boksik 😉napisałam dzisiaj , że pewnie w najbliższym 5 - leciu nauczy się Skierek zasiadać,  to postanowił udowodnić ,że  od dawna to potrafi , tylko ...
hemoroidy 🤣(  co rozgryzła Daszka )
Lili
😉
niza
😆
Amika
😄
aalina
Jeszcze ze dwa lata i się ogarnie. Będzie wzorowy tatuś.
kam4 na pkin systematycznie przesuwa się na dołek ;pp wykorzystując chwilę nie uwagi wysiadującej pary aby ich nie płoszyć ;p
140 Wyświetleń
140
Falka, nie chce wywierać presji, ale koszmarnie popsułaś nam statystyke pisklaków z Termiki w tym roku, mogłabyś znieść jakieś jajka?
128 Wyświetleń
128
jur
jur
Przecież ona jeszcze zniesie 😁
ciekawe czy i tu znów jej ktoś nie wykurzy, znając ją to można się tego spodziewać
..chyba jeszcze nic straconego, szansa jest 🤔
Czy wiadomo co z jajkami Czarnookiej? Wiem że były zalężone ale czy będą młode?
115 Wyświetleń
115
tarodo
oprócz wiadomości że dwa są żywe nie było innych informacji
niza
Wszystko jest na forum, trzeba czytać.
jur
jur
Dobrze jest od razu dodać link do posta na Forum 😉
Kolejny mój ulubieniec na jajkach  - piękny Ciepłosław 😍
110 Wyświetleń
110
Skierek przytargał dla Astry całą sójkę, Astra je na kracie.
98 Wyświetleń
98
Daszka
Wow! Może to jednak bardzo dobry chłop jest, tylko siedzieć za bardzo nie może, bo ma hemoroidy😅?
Lili
😄
Iwona65
O to, to . I już wszystko jasne. On schorowany, a ja go wyklinam
😅
Amika
11;07 wróciła do jajek. Szybka jest uwinęła się w 11 minut
elik
już wróciła na jajka
..to się chlop wyrobił na stare lata 😆 , w najblizszym 5 - leciu nauczy się zapewne zasiadać na jajkach 😉
tarodo
może on jest z lekka opóźniony i potrzebuje więcej czasu na wszystko 😅
🤔
Kanela
Jeśli chodzi o to karmienie, to naprawdę dba w tym roku o Astrę, zazwyczaj trzy razy dziennie z czymś jest i baaaardzo cierpliwie czeka aż Astra przejmie łup
... duży plus dla Skierka  👍za ten sezon ( żeby nie przechwalić))
Falka z łupem....pogaduchy w gnieździehttps://zapodaj.net/plik-v7bzaKWr20
71 Wyświetleń
71
Falka w gnieździe
79 Wyświetleń
79
Więcej