Pokaż:Wszystko
Zoe w budce 🙂
36 Wyświetleń
36
Iwona65
Afrodyta może?
Citro
Pomyliłam budki ;)
Amika
Poleciałam sprawdzić, a tam samica nogi ogląda 😄
Czas miłości dla skrzydlatych łowców - Sokolnictwo dla początkujących https://share.google/YgvOyD47SlV38M1BE
58 Wyświetleń
58
evanelina
Merytoryczny i przystępnie napisany tekst! Dziękuję 🙂
Zoe znowu w budce.
49 Wyświetleń
49
evanelina
Toaleta piórek zrobiona w budce! To poleciała 🙂
Afrodyta sobie poleciała, jajka same
43 Wyświetlenia
43
evanelina
Gdynek zasiadł
Zoe kręci się w dołku. Nie wiem czy nie lepiej żeby tych jajek nie było w tym roku. Jak samiec nie będzie wysiadywał to będzie jak na Siekierkach. Tam przynajmniej Skierek dobrze karmi Astrę.
40 Wyświetleń
40
Lili
🤔
tarodo
mogę się mylić ale wydaje mi się że oni gdzieś indziej mieli jajka i je stracili, może miejsce było nie odpowiednie i wypadły
aalina
Całkiem możliwe.
Inspe
Samiec ma dobre hormony, o tym świadczy to jego szorowanie brzuchem po daszku, im więcej szorowania tym więcej hormonów.  
Nie wiemy jak karmi, ale skoro samica nie składa jajeczek, to raczej słabo jest odżywiona. 
W budce widać lepiej, jest szczupłej budowy.
evanelina
A moim zdaniem są dobrze odżywieni, wielokrotnie widziałam samiczkę z pełnym wolem, a samca z drobną przekąską. Natomiast grubego sokoła to nie widziałam nigdy 😁 co do Twojego wpisu na forum, zalężanie było wielokrotnie na wizji, poza kamerą pewnie też, staram się w miarę możliwości dokumentować na forum, więc można się cofnąć o parę wpisów i zobaczyć. Co nie zmienia faktu że nie są zgraną parą. Jednak ja na jajka liczę, uważam że się dogadają.
Inspe
Nie napisałam, że grube sokoły znoszą jaja. Tylko odżywione.
Inspe
Nie widziałam ani jednego zalężania na wizji. Zaglądam często. Moim zdaniem bardzo rzadko kopulują. Jeżeli uchwyciłaś i udokumentowałaś to chwała Ci za to, bo miałaś wyjątkowe szczęście.  
Samica jest bardzo szczupła i nie ma "kupra jajecznego"
Daszka
To, że nie widziałaś kopulacji, to nie oznacza, że kopulują rzadko. Widziałam ich kopulujących na różnych elementach komina. Teraz nie mam czasu tam jeździć, ale na wizji też zdarza się ich przyłapać.
Daszka
Potwierdzam. Przed i poza kamerą kopulują od lutego, więc mieli już wystarczająco dużo czasu na dotarcie się.
Iwona65
I ta dyskusja to jest właśnie argument za wrzucaniem choćby jednej dokumentacyjnej foty na fory.
Zoe właśnie wskoczyła do budki.
38 Wyświetleń
38
EC4, ktoś na podeście w 1. Kamerze
34 Wyświetlenia
34
evanelina
To Zoe, już w budce
tarodo
Zoe już w budce
Zoe na lampie czesio na daszku
49 Wyświetleń
49
tarodo
teraz czesio na lampie a Zoe w budce
00.20 Zoe wyszła z budki i siedzi na podeście.
49 Wyświetleń
49
Daszka
I tak od 15 minut stoi i się nie rusza. Nudny ten film, dobranoc🙃.
jur
jur
Druga noc, może zniesie na trzecią
66 Wyświetleń
66
evanelina
Będzie chodzić jak Afrodyta?
https://zapodaj.net/plik-jzbF1yGRAQ
jur
jur
23:32 nadal w gnieździe
Efa
Efa
Myślę, że zniesie za 5 dni😏
Zoe przed budką może znowu będzie nocować
58 Wyświetleń
58
tarodo
i już w budce
Zoe na nockę?
42 Wyświetlenia
42
Citro
Oczywiśćie, że tak:) Nie ma odwrotu, jajo się produkuje.
Czesio na daszku Zoe w budce
51 Wyświetleń
51
Zoe przed budką, Czesio na lampie.
57 Wyświetleń
57
Daszka
Samiec poleciał, Zoe popatrzyła za nim i weszła do środka.
W końcu Afrodyta doczekała się zmiany - Gdynek zamienił się i zajął się wysiadywaniem jajek .
55 Wyświetleń
55
Więcej