Pokaż:Wszystko
Efa
Efa
Skierek przyniósl posiłek
94 Wyświetlenia
94
Efa
Efa
Astra wzięła, wyszła z budki, a Skierek się tylko przywitał z młodym i też wyszedł
Wyskoczył po mleko 😵‍💫😅
Skierek z jedzeniem dla Astry i na chwilę sam na sam z maluszkiem! Coś go poskubał i się zmył. Malec i jajka same.
87 Wyświetleń
87
Przybiegła Astra do malca, karmienie
Fallka w dołku.!!!!
93 Wyświetlenia
93
Zrezygnowała,  ale jest dobrze , bo robi "podejścia " do zniesienia ..
https://zapodaj.net/plik-1q0tmrvbzI
Rozdarciuszki pod mamitą się drą, ale cały czas są osłanianie i ciężko stwierdzić, czy jakiś nowy hopsnął ze skorupki 😀
100 Wyświetleń
100
Dokonałem dość pobieżnej i szybkiej analizy, więc mogłem o którejś samicy zapomnieć, ale według moich obliczeń obecnie najstarszą samicą na kamerach po zdetronizowaniu Czarnookiej jest Konstancja. Co prawda nie wiemy kiedy się wykluła, ale było to najpóźniej w 2015. Bo w 2017 już była w Konstancinie i odchowała młode, więc musiała mieć minimum dwa lata. A z tego co patrzyłem nie mamy żadnej samicy z rocznika 2015, lub wcześniejszego, więc to ona dzierży teraz to zaszczytne miano. A najstarszym samcem niezmiennie Skierek. Teoretycznie starsza może być Nila, jednak nie wiemy kiedy ona pojawiła się w Koszalinie. Co do Konstancji pewność jest.
100 Wyświetleń
100
Lili
👍🏻
niza
Moje dzieci właśnie ostatnio pytały o to, która jest najstarsza. Też szukałam i według mnie Konstancja jest najstarsza. Co do Nili też się zastanawiałam, ale właśnie Konstancja powinna być najstarsza.
Astra się wierci jajkami roluje
zaraz się drugi wacik wykluje
108 Wyświetleń
108
Drugi wacik się wykluje ,  a może i trzeci ..to  się Skierek zdziwi , skąd tu tyle dzieci ..😉
muriel
Skierek wreszcie się dowie na starość, skąd się biorą dzieci (z wysiadywania ofc) 😀
😆
Skierek był w budce, możliwe, że chciał zmiany, po ożywianej dyskusji odleciał
110 Wyświetleń
110
Halinkam
A było już karmienie pierwszego ? Przyniósł coś Skierek ?
tarodo
on się wykluł 2 godziny temu więc nie musi być jeszcze karmiony, był Skierek ale nie wiem czy miał coś do jedzenia bo nie było tego widać
Siekierki w dwóch jajkach jest pip https://zapodaj.net/plik-7ih6q2YaKL Skierek się postarał żeby statystyki poprawić
108 Wyświetleń
108
niza
Niech on się teraz postara o porządne porcje jedzenia. Bo w tym roku będzie dużo dziobów do wykarmienia 😁 Ale cudownie ❤️
Kanela
Właśnie był, Astra nadal nie zeszła
tarodo
Moze teraz przydałoby się cofnąć trochę kamerę żeby widać było jak Skierek wejdzie do budki
Oliwia
Kysza 09 czyli jeszcze trzeciego określania potrzebujemy :-D
.... znajdziemy i dla czwartego 👍😆
Chyba będą dzisiaj trojaczki 🥰
Kanela
Astra, piękna synchronizacja
Ponownie widać pip w drugim jajku 
https://zapodaj.net/plik-8cGu9u1KNg
114 Wyświetleń
114
tarodo
to już dziurka która daje nadzieje na drugiego wacika jeszcze dziś
Ciekawe jaka będzie reakcja Skierka, czy wyjdzie jak oparzony xD
Oby Cudny się odezwał, ten wsiedlony Skawiński to po roku dał znać, więc wierzę w cud
101 Wyświetleń
101
tarodo
może Cudny i Fonia się nam ujawnią jak nie przez nadajnik to może gdzieś w kamerze
Chyba jest wacik, wydaje mi się ze jak Astra się podniosła było widać połowę skorupki
113 Wyświetleń
113
Lili
😃
Ale radość! Od zeszłego sezonu i od Cudnego, chyba żadnej innej sokolicy tak nie kibicowałam jak Astrze
Daszka
Wspaniale! Tylko co teraz zrobi Skierek? Skoro siedzenie na jajkach mu się dopiero co spodobało.
Kanela
Oby nie uprawiał tych swoich akrobacji na pisklaku 🫣
Daszka
No właśnie tego troszkę się obawiam🫣
tarodo
też się nad tym zastanawiam
Jest 💚
Nie umiem tu dodawać zdjęć 🫣
tarodo
umieść na zapodaj.net a potem wklej link
Kanela
Astra taka przywiązana do swoich jajek, że nawet skorupkę po tamtym pod siebie wkłada 😄
tarodo
w drugim jajku jest też PIP https://zapodaj.net/plik-gqCld2qCrb
Jesy maluuuuuch, kolejny cud!
🎉
niza
Jest, jest, pokazała przez momencik 💗
Kanela
Jeeeeeest!
Pokaż więcej komentarzy
Jak fajnie teraz ustawiona kamera na Siekierkach dziękujemy ❤️
93 Wyświetlenia
93
Falka dołkuje 🥰
92 Wyświetlenia
92
jur
jur
Na iglicy bez zmian, siedzi jak siedziała w tym samym miejscu
100 Wyświetleń
100
To z cudów na dzisiejszy rok jeszcze zostało tylko żeby nadajnik Cudnego się odezwał
88 Wyświetleń
88
IzaEs
i nadajnik Chmielowej 🥰
Inspe
Łódź jajko! i Czesiek niech włazi do domku, a nie po kominach śpi
..no i żeby statystyki jajek się  poprawiły  ( Falka )😆
monikam54
Ej jeszcze jest Zoe z Czesiem 😂może i ona się zdecyduje na 🥚🥚🥚
Zgadza się,  bo u  Falki to raczej pewnik , ale też i u Zoe się zanosi 🤩
Więcej