Pokaż:Wszystko
Jak na pierwszy raz jest całkiem spoko 😁
105 Wyświetleń
105
mnie ciekawi czemu mu siętak zmieniło, czyżby cudny obudził w nim instynkt
odwiedził go miejski ośrodek pomocy sokolej i zagrozili mu kuratorem albo doznał amnezji przez uderzenie w komin i mu się trybiki powyłączały
Oliwia
Ktoś kliknął zła symulacje w matrixe
Chyba wszyscy się zastanawiają co go tak zmieniło
..też mi to chodzi po głowie.
tarodo
On naprawdę siedzi nie wierze
Kanela
Chyba mu idzie nawet lepiej niż z jajkami
prócz tego pierwszego lotu pisklaka i przewróceniu się na nie to jest spoko :D
Daszka
Ja i tak chcę, żeby Astra już wróciła🫣😅.
oczami.ptakow
Spokojnie. Każdy młody sokół kiedyś od czegoś zaczynał 🤣
😆
Daszka
🤣
Kanela
Ej no zobacz jak ładnie siedzi, nawet to ostatnie jajko pod siebie ciągle próbuje zgarnąć 😅
Biedny 😂 nie wie jak ogarnąć towarzystwo 🫣
98 Wyświetleń
98
ten jeden pisklak już pierwszy swój lot w zyciu miał przez siekierka hah :D
o Boże co on robi hahha :D
102 Wyświetlenia
102
oczami.ptakow
Dobrze robi. Dajmy mu gotować.
Dobra, jakoś, ale sioedzi.
99 Wyświetleń
99
Astra ustąpiła, zobaczymy co zrobi
96 Wyświetleń
96
Biedny nie wie jka te tałatajstwo przykryć. Ale plus taki, że nie poleciał po mleko jak ludzcy ojcowie, ale no został i pilnuje dziecioków.
Daszka
On jest w ciężkim szoku póki co.
Kanela
Ale długo na nią napierał, wręcz wymusił żeby zeszła.
oj tak, miałam nawet wrażenie, ża Astra chciała go zdzielić żeby się odsunął
jest i Siekirek
90 Wyświetleń
90
https://zapodaj.net/plik-7QZOnKxYS3
Rozsypały się Astrze dzieci, ale szybko wróciły pod skrzydła 😀
95 Wyświetleń
95
Astra wyciągnęła skorupkę, pewnie jest trzeci
104 Wyświetlenia
104
Daszka
No właśnie. Nie zapominajmy, że to Astra w tym gnieździe jest prawdziwą bohaterką🥰.
jeszcze 4 jajko do kompletu, jak będzie 4 dziś to Astra pobije rekord
tarodo
Astra już pobiła swój rekord
tarodo
jednak cuda się zdarzają więc może w Kawęczynie i EC4 też nas zaskoczą
Daszka
Na EC4 to największym cudem będzie nie jajko, tylko nasz czeski inteligent w budce😉.
..jestem pod wrażeniem pięknego klucia u Astry ...zwłaszcza , że nie ma ona dużego  doświadczenia w tym zakresie  Brawo Astra 🤗🤗🤗🤗
Kanela
Ja tak samo. Piękny dzień ❤️
95 Wyświetleń
95
tarodo
oby Skierek podołał obowiązkom
Na Siekierkach drugi wacik
109 Wyświetleń
109
Jest drugi wacik na Siekierkach
103 Wyświetlenia
103
tarodo
tam jeszcze 3 dziś będzie https://zapodaj.net/plik-TW5EfQu7OP
Kanela
Powinien pojawić się lada moment, skorupka już ma pęknięcie dookoła
Ale pyskówka u Astry. Skierek obiad naszykował i zapraszał energicznie a Astra przyklejona do dołka i się nie ruszyła.
92 Wyświetlenia
92
Efa
Efa
Hrabia na zmianę
94 Wyświetlenia
94
Skierek w budce znowu
113 Wyświetleń
113
Kanela
Przyszedł sprawdzić czy to sen czy jawa 😂
Chciał, żeby Astra jeszcze raz pokazała, a ta tylko orzekła "idź polować, przydasz się do czegoś przynajmniej" 😂
Astra chyba kazała mu spadać, bo się szybko ewakuował na podest, a później odleciał
Efa
Efa
Astra karmi
104 Wyświetlenia
104
Ale co Astra się nagadała 😀 Maluszek już padł na jajka, tymczasem ona z mięskiem w dziobie i tak gadała nad nim jeszcze dosyć długo. No bo jak to, matka karmi, trzeba jeść, a nie spać 😂 Dosyć duże kęsy bierze.
Kanela
Wacik już najedzony, a drugi z jaja dzioba wystawia 😂
On też chce 😂
Więcej