Właśnie widziałam Twój wpis :) Ale musiała mieć coś sporego, a nie jakiegoś suchara, bo skończyła to jeszcze wyniosła resztki. Może Skierek jej coś zostawił w spiżarni.
Chyba to Falka, kam.3. na progu gniazda , stoi tyłem ...coś panienka blisko gniazda się trzyma , dziś już mamiła i to porządnie ..coś wyciśnie niebawem ( mam nadzieję)😀 może dzis , może jutro ..😉
Wszyscy się zastanawiamy co jest przyczyną takiej zmiany Skierka. To tak z przymrużeniem oka i dla rozluźnienia 😉 Skierek miał gdzieś sobie rodzinę a Astra była jego odskocznią. Z niewiadomych przyczyn w tym roku został bez rodziny co przyczyniło się do tego że Astra zaczęła odgrywać w jego życiu rolę pierwszoplanową i wraz z maluchami została teraz jego rodziną. Tak na poważnie to tak jego przemiana jest wspaniała i życzę mu jeszcze długich lat życia aby mógł jeszcze wiele razy cieszyć się z ojcostwa. ❤
Już dziś postuluję o Skierka na jajkach albo z pisklakami w kolejnym kalendarzu na 2027 rok! 😅 Ja wiem, wiem, na starość dopiero się obudził, tyle lat był obibokiem ale tak czy inaczej to jest wydarzenie dekady! Astrze też oczywiście ten zaszczyt przysługuje. To jest wiekopomna chwila na Siekierkach. W tamtym roku był cud, w tym roku potrójny, a może i będzie poczwórny. Cudem jest też nawrócenie się Skierka. Ja jestem cały czas w szoku i wyjść z niego nie mogę. Dziś to oblewam, jak nic 😅