Pokaż:Wszystko
Astra karmi, niestety nie widziałam czy sama po coś poszła czy Skierek przyniosl
77 Wyświetleń
77
tarodo
Sama poszła ale chyba do spiżarni bo nie było jej tylko parę minut
Kanela
Właśnie widziałam Twój wpis :) Ale musiała mieć coś sporego, a nie jakiegoś suchara, bo skończyła to jeszcze wyniosła resztki. Może Skierek jej coś zostawił w spiżarni.
tarodo
tak mi się właśnie wydaje że coś ze spiżarni przyniosła bo nie było jej tylko kilka minut https://zapodaj.net/plik-cyroNAaBPQ
o 4:45 chyba Falka w progu
72 Wyświetlenia
72
To prawdziwy powód przemiany Skierka. Wybierałam się na sokolenie do Siekierek i on się o tym dowiedział 
https://zapodaj.net/plik-y4Az9NOJTN
110 Wyświetleń
110
Lili
😉
niza
😆
a może przypadkiem zjadł balbinę, która dostała środek na wiadomo co 🤣🤣🤣
Fryckowa2008
😂
Daszka
🤣 A kiedy wybierzesz się na sokolenie pod EC4 w takim razie😁? I o EC3 mogłabyś przy okazji zahaczyć i Włókniarza do Słupska zgarnąć w sumie.
Iwona65
Jeszcze mam dwa inne gniazda, żeby zrobić w nich porządek. W dwóch czary już zadziałały, Skierkowi się upiekło. A te dwa są na liście rezerwowej
działasz jak magda gessler!
😂
tarodo
😅
Chyba to Falka,  kam.3. na progu gniazda ,  stoi tyłem  ...coś  panienka blisko gniazda się trzyma  , dziś już mamiła i to porządnie ..coś wyciśnie  niebawem  ( mam nadzieję)😀 może dzis , może jutro ..😉
125 Wyświetleń
125
Odleciała 🤣
jest Skierek na kracie ale tylko ogon mu widać
116 Wyświetleń
116
Wszyscy się zastanawiamy co jest przyczyną takiej zmiany Skierka. To tak z przymrużeniem oka i dla rozluźnienia 😉
Skierek miał gdzieś sobie rodzinę a Astra była jego odskocznią. Z niewiadomych przyczyn w tym roku został bez rodziny co przyczyniło się do tego że Astra zaczęła odgrywać w jego życiu rolę pierwszoplanową i wraz z maluchami została teraz jego rodziną. 
Tak na poważnie to tak jego przemiana jest wspaniała i życzę mu jeszcze długich lat życia aby mógł jeszcze wiele razy cieszyć się z ojcostwa. 
127 Wyświetleń
127
Inspe
On się po prostu starzeje
Kto teraz śpi na maluchach? Bo musiałam się wyłączyć i nie jestem na bieżąco.
118 Wyświetleń
118
tarodo
18:38 jest Astra, w zeszłym roku nie było potrzeby pytać bo było wiadomo
Dan21
Co fakt to fakt 🫡
😂
129 Wyświetleń
129
Już dziś postuluję o Skierka na jajkach albo z pisklakami w kolejnym kalendarzu na 2027 rok! 😅 Ja wiem, wiem, na starość dopiero się obudził, tyle lat był obibokiem ale tak czy inaczej to jest wydarzenie dekady! Astrze też oczywiście ten zaszczyt przysługuje. To jest wiekopomna chwila na Siekierkach. W tamtym roku był cud, w tym roku potrójny, a może i będzie poczwórny. Cudem jest też nawrócenie się Skierka. Ja jestem cały czas w szoku i wyjść z niego nie mogę. Dziś to oblewam, jak nic 😅
130 Wyświetleń
130
😆 to i ja Niza nie będę gorsza i też sobie toast wzniosę  , za zdrowie maluchów.🥳💥 a co...
niza
Trzymajcie swoje zdjęcia ze Skierkiem, jak będzie czas wysyłania zdjęć do kalendarza to proszę nie zapomnijcie o tym!
Kanela
Dokładnie o tym samym pomyślałam, że ten obrazek Skierka z pisklakami zasługuje na znalezienie się w kalendarzu 😄
Właśnie trwa karmienie ❤️ wspanialy widok ❤️
tarodo
Tu tak pięknie siedzi https://zapodaj.net/plik-EeeUku8kof
Skierek z posiłkiem co prawda nie zbyt dużym ale zawsze cos
109 Wyświetleń
109
Kanela
Jakiś malutki, dla maluchów na razie wystarczy, ale Astra nie poje
buber
Pół nietoperza, zawsze coś.
Jedzenia nie ma
115 Wyświetleń
115
jestem w szoku, chyba trzeba będzie po wino iść i wypić całe, zaskoczył mnie lebiega
122 Wyświetlenia
122
Siekierek też nie zbyt chętnie, ale opuścił budkę
128 Wyświetleń
128
Chyba mu Astra kazała zapieprzać po podwieczorek dla dzieci.
Nie chce Astry wpuścić.
123 Wyświetlenia
123
Lili
😉
oczami.ptakow
No, wpuścił. Ale maluchy mu się chyba spodobały.
Astra czeka na kracie, w kam 3 na dole widać głowę co chwile
114 Wyświetleń
114
Daszka
Uff... pierwsze koty za płoty. Wszyscy żyją😅.
😁
Kanela
Wyprasza go, a skubany nie chce zejść 🫣
Więcej