Na forum Nowego Dworu Mazowieckiego jest wrzucony cudny filmik od wifi. Zaczynam podejrzewać, że panowie z Warszawy i okolic na jakimś szkoleniu z wiedzy o życiu w rodzinie zimą byli 😁 Własciwa akcja od 1 min. A poźniej mniej więcej od połowy. https://youtu.be/DdJ1Cz92D6o?is=--p92vADLbaL3rVx
😀