Pokaż:Wszystko
Zoe w budce, samiec na lampie... EC4
53 Wyświetlenia
53
Samiec postuluje zniesienie na lampie 💁‍♀️ a Zoe w pozycji na Małysza, ale i tak mnie pewnie oszuka 😆
Jest trzeci maluszek.
55 Wyświetleń
55
51 Wyświetleń
51
45 Wyświetleń
45
Jest trzeci!
43 Wyświetlenia
43
Jest i 3😁
43 Wyświetlenia
43
Trzeci już na świecie, Afrodyta "pomogła"
41 Wyświetleń
41
41 Wyświetleń
41
3 już na wylocie
30 Wyświetleń
30
Zoe niespiesznie kroczy do budki...
27 Wyświetleń
27
Kolacja ale nic nie widać.
30 Wyświetleń
30
Citro
Widać z kam1 😉
Afrodyta wyleciała i trochę się przewietrzyła. Polatała po terenie, odwiedziła 2 spiżarki, do lotu dołączył Gdynek. On wrócił i zasiadł w budce, ona poleciała dalej. Może nic nie znalazła w spiżarce, a może poleciała dalej rozprostować skrzydła.
31 Wyświetleń
31
evanelina
Dobrze widziałam? Na zachód ruszyła? Bo raczej widywałam jak leci w stronę centrum miasta
Citro
Dobrze widziałaś. Ona lata właśnie tam, a on za Al.Włókniarzy, tam są domki, ogródki i małe ptaszki. oooo już wróciła, bo ich słyszę w głośnikach.
Afrodyta troszkę wstała i dwa jajka jeszcze całe pokazała - to znaczy że nadal są dwa ale dziurka jest widoczna i pewnie niedługo przywitamy kolejnego wacika .
37 Wyświetleń
37
Czy przypadkiem nie wykluł się trzeci? Afrodyta skubała w ukryciu jakąś skorupkę, ale może to wczorajsza🤔Edycja. Jeszcze nie. Fałszywy alarm, skorupka wczorajsza.
42 Wyświetlenia
42
elas59
Afrodyta jajka roluje i duży pip Nam pokazuje , 
ale nie wstaje i nie widzimy co z czwartym jajem
Zoe zmierza do budki...
36 Wyświetleń
36
evanelina
Panienka z okienka 😁
Daszka
A po co?
elas59
Już się rozmyśliła i do budki wskoczyła
Efa
Efa
Dziś jest ten dzień w którym miała znieść😆
Daszka
Ten dzień to miał być już dobry miesiąc temu🤣
elas59
Przed budką  stoi - czy wejść się boi .
Efa
Efa
Coś mówi lub przeżuwa ;)
tarodo
przyszła znowu nas czarować
Więcej