Pokaż:Wszystko
5:04 Zoe przed budką samiec na lampie
51 Wyświetleń
51
evanelina
Tak zebrałam obserwacje innych ff i swoje, i wychodzi mi na to, że urzęduje w budce lub na kracie, nieprzerwanie od 19:00
tarodo
6:38 weszła do budki
evanelina
Samiczka dalej na kracie
tarodo
była na chwile w budce i wróciła na kratę samiec krąży wokół co jakiś czas widać jego przelot i słychać jak Zoe cioka do niego
Citro
Zoe robi wszystko by ten amisz wszedł do budki a on swoje. Z uporem odmawia zainteresownia cywilizowaną budką. Daszek może być, bo to trochę jak półka skalna. Zoe też miała duży problem z budką. Stoi od jesieni o ona weszła dopiero niedawno, ale jednak weszła. Moze jakieś dźwięki przeszkadzają czesiemu amiszowi, np metaliczne zgrzyty, których sporo przy budce?
jur
jur
Pokazuje mu drogę do gniazda a ten nic nie kuma
tarodo
też o tym pomyślałam
Nie wiem co to za zmiana obyczajów 😅. Afrodyta zawsze niezbyt chętnie pokazywała obserwatorom pisklęta, a dzisiaj? Całe klucie widoczne. 
Ale nie ma co narzekać, zmiana na lepsze ;).
61 Wyświetleń
61
Afrodyta jest bardzo podobna do Wandy
Citro
Świetny filmik. W końcu Afrodyta ustawiła się idealnie przed kamerą, a maluch dał popis.
https://zapodaj.net/plik-1JPxdGjIHF i w całej krasie nasz maluszek
56 Wyświetleń
56
Zoe w budce, samiec na lampie... EC4
53 Wyświetlenia
53
Samiec postuluje zniesienie na lampie 💁‍♀️ a Zoe w pozycji na Małysza, ale i tak mnie pewnie oszuka 😆
Jest trzeci maluszek.
55 Wyświetleń
55
51 Wyświetleń
51
45 Wyświetleń
45
Jest trzeci!
43 Wyświetlenia
43
Jest i 3😁
43 Wyświetlenia
43
Trzeci już na świecie, Afrodyta "pomogła"
41 Wyświetleń
41
41 Wyświetleń
41
3 już na wylocie
30 Wyświetleń
30
Zoe niespiesznie kroczy do budki...
27 Wyświetleń
27
Kolacja ale nic nie widać.
30 Wyświetleń
30
Citro
Widać z kam1 😉
Afrodyta wyleciała i trochę się przewietrzyła. Polatała po terenie, odwiedziła 2 spiżarki, do lotu dołączył Gdynek. On wrócił i zasiadł w budce, ona poleciała dalej. Może nic nie znalazła w spiżarce, a może poleciała dalej rozprostować skrzydła.
31 Wyświetleń
31
evanelina
Dobrze widziałam? Na zachód ruszyła? Bo raczej widywałam jak leci w stronę centrum miasta
Citro
Dobrze widziałaś. Ona lata właśnie tam, a on za Al.Włókniarzy, tam są domki, ogródki i małe ptaszki. oooo już wróciła, bo ich słyszę w głośnikach.
Więcej