Pokaż:Wszystko
Astra chyba wypatrywała Skierka, dwa razy wychodziła na próg budki, po czym wracała do piskląt, aż w końcu za trzecim razem odleciała. Dzieci same teraz
86 Wyświetleń
86
Kanela
Jest Skierek
Jest tatuś 😊
Falka na dołku 🥰
112 Wyświetleń
112
Ona chyba tak całą noc spędziła
nadleśnictwo Garwolin pisze że klują się młode Czarookiej https://www.facebook.com/photo?fbid=959253410139622&set=pcb.959253440139619
122 Wyświetlenia
122
jur
jur
Na PKiN dołek coraz głębiej w sypialni. Daleką drogę pokonał od złożenia jajek. Do klucia pewnie jeszcze trochę się przesunie.
113 Wyświetleń
113
https://zapodaj.net/plik-7xgK5nP6yV
Krótki komentarz nie o Skierku, a o Astrze. Uważam, że te wszystkie bobaski jej się po prostu należą. Ma tak silny instynkt macierzyński i jest tak wytrwała w wysiadywaniu, że to dla niej piękna nagroda. Dodatkowo jest troskliwą i delikatną mamą, wie co i jak robić, maluszki z nią mają bardzo dobrze 😀 niech odchowuje w zdrowiu i spokoju ❤️
110 Wyświetleń
110
kolorowadama3
Właśnie, bo wszyscy chwalą Skierka (i słusznie) ale warto pamiętać, że zanim Skierek się ogarnął to ona cierpliwie i z uporem maniaka wysiadywała jajka przez 4 sezony zanim wykluł się "pierworodny" ❤️ 
Cierpliwość popłaca 🥰
Falka śpi w budce z głową w piórach.
100 Wyświetleń
100
A pałacowe jajuszka znowu wędrują 😂
102 Wyświetlenia
102
W Pruszkowie mamy jednego maluszka, wykluł się po godz.16 tej, drugie pracuje nad wydostaniem się.
108 Wyświetleń
108
Skierek przyniósł jeszcze kolejną kolację, ale Astra nie przyjęła
99 Wyświetleń
99
Astra z kolacją. Skierek musiał ją wpuścić 😀
97 Wyświetleń
97
..Skierciątka szeroko dzióbki  otwierają  , patrzę, widzę i nie wierzę,  że Astra ma taką  gromadkę 🤩
Ciepłosław na dyżurze,  piękny 2 - letni samczyk..
99 Wyświetleń
99
siekierki karmienie
114 Wyświetleń
114
Skierek przyniósł jedzenie, cała, ładnie wypiorkowana tuszka :)
106 Wyświetleń
106
Kanela
Taka ciekawostka, którą zaobserwowałam od początku sezonu: zazwyczaj jak Skierek przynosi coś małego, to podaje to Astrze prosto do budki, a jak coś dużego, to czeka na kracie aż Astra odbierze :)
Kawęczyn  - Falka nad dołkiem stoi .
103 Wyświetlenia
103
monikam54
No ciekawe ciekawe czy będzie 🥚
..już około 2h jest w gnieździe
Astra z kraty obserwuje
93 Wyświetlenia
93
tarodo
ja rozumiem że on się zmienił ale żeby nie chcieć dopuścić matki do dzieci to już przechodzi pojęcie
Kanela
Tak mu się dobrze spało 😛
tarodo
jak dalej ta jego zmiana będzie postępować to w przyszłym rok zamiast Astry on zniesie jaja
😂
elas59
Nareszcie ustąpił i teraz Astra zajmie się Swoją dziatwą .
Kanela
Biedny Skierek, nie dali pospać 😂
tarodo
oni się tam pobiją
No i teraz  widzisz Skierek , ile żeś stracił przez te wszystkie lata ...
elik
Astra w budce a Skierek ani myśli zejść z piskląt
elas59
Weszła do budki a Skierek ani myśli żeby Astrę wpuścić
tarodo
udaje że jej nie widzi
Kanela
Śpi jak dziecko 😛
elas59
Wpuść Mnie teraz ja chcę posiedzieć z dziećmi
tarodo
one są moje, nie oddam
Kanela
Zamiana ról 😄
Więcej