Pokaż:Wszystko
Jajo na ec4!!!
84 Wyświetlenia
84
niza
WOW, gratulacje dziewczyny, w końcu się doczekałyście 🥳
Iwona65
Ale nie chybajajo?
evanelina
No nie! Jajo jajo!
Iwona65
No to w końcu się wyśpisz. Brawo za zawzięte śledzenie i obserwacje
Citro
Widać z kam3. szczególnie jak wiemy czego szukać.
Citro
Zatkało mnie. Biedna Zoe, jak jej głuptak nie wejdzie do budki to mamy powtórkę z Siekierek sprzed lat.
Daszka
Ja to sobie myślę, że przy tak późnym lęgu pogoda może bardzo pomóc w razie czego. No, może nie akurat ta dzisiejsza, ale jak będzie karmił... a może wszystkich miło zaskoczy.
evanelina
Raz szponem kraty dotknął... Ciekawe..
Daszka
Jak? Gdzie? Jajo? Prawdziwe? Nie jakieś chybajajo, tylko takie najprawdziwsze? Czaaaaaaaaad!
evanelina
Jak przestaną mi się trząść ręce wstawię filmik 🤣
Daszka
🤣 Rozumiem Cię doskonale! Najbardziej wyczekiwane jajo sezonu. Przynajmniej przez nas, hihi. To teraz przed nami najbardziej wyczekiwane wejście smoka do budki😆
evanelina
Wrzuciłam!
Daszka
Piękny film🥰
No i co? W Łodzi w tym roku tylko trojaczki będą? Teraz Afrodyta pokazała jakieś 2\3 jajka i nawet chybarysy nie widzę.
71 Wyświetleń
71
Iwona65
Trochę mnie zawodzi od wczoraj. To jajko od wczoraj  cały czas prawie na wierzchu
Citro
No i starszy brat. 😉 Oj będzie wesoło!
evanelina
I ja chybarysy nawet nie widzę...
jur
jur
Która to już noc Zoe 8 czy 9 ?
64 Wyświetlenia
64
evanelina
10 wg mnie, dziś od 16 siedzi
Kolacja, dzieci jedzą, karmi Afrodyta. Gdynek w budce też podjada. Tylko Włókniarza brakuje.
56 Wyświetleń
56
Citro
Czy można rzucić okiem na sąsiedni komin? Tam chyba siezi Gdynek na barierce
Afrodyta w gnieździe, Włókniarz na barierce!
47 Wyświetleń
47
evanelina
Gdynek upuścił ułówkę na podest a młody sobie wziął...
Afrodyta karmi.
57 Wyświetleń
57
Daszka
Resztki upchała w kącie. Ciekawe, czy dka Gdynka, czy dla synka😁.
Zoe, skoro siedzisz sobie nad tym dołkiem i dumasz, to informuję cię, że w Kawęczynie jest już jajko, więc zostałaś sama na placu boju. Może by tak też już w związku z tym, hę?
51 Wyświetleń
51
evanelina
Ona chyba nie podąża za trendami...😅
Daszka
Fakt. Gdyby podążała, nie wzięłaby sobie przyrodniczego samca za partnera, zupełnie nie przystosowanego do życia w mieście😅.
Kolejna pora karmienia godz 16:00
45 Wyświetleń
45
elik
Włókniarz na poręczy
Citro
Doigrał się, pogoniła go.
Daszka
Mam nadzieję, że ostatecznie😛
Citro
Nadzieja jest matką .... 🤪
Zoe w budce
35 Wyświetleń
35
Afrodyta poleciała, Gdynek pilnuje dzieci a Włókniarz na barierce czeka na obiad jak matka upoluje?
46 Wyświetleń
46
Czech na dachu
47 Wyświetleń
47
Kolejne karmienie u Afrodyty.
46 Wyświetleń
46
Ale teraz to nie chybarysa ale pip?
https://zapodaj.net/plik-Z8oOZ0oC77
47 Wyświetleń
47
Daszka
Chybarysa już chyba wejdzie do oficjalnego słownika😆.
Fryckowa2008
🤣
evanelina
🤣
I tak sobie siedzi Zoe nieruchomo w dołku i nas mami.
42 Wyświetlenia
42
aalina
Zoe spryciara załapała, że ma luksusową chałupę i dlatego nocuje, pilnuje . Parę sztuk takich cwaniaków na Forum jest np. Zazamka, kolejni rezydenci w Głogowie, chyba Szkwał a może Kaszub też.
evanelina
Posiedziała na barierce i fruu
Chyba Zoe i Falka jakiś tajny uklad mają  😉 czekają na bardziej spektakularny moment , żeby zrobić  " wejście smoka " 😁
Śniadanie, podaje Afrodyta. Jajo bez zmian.
35 Wyświetleń
35
Więcej