Pokaż:Wszystko
Efa
Efa
Astra zmieniła Skierka w pilnowaniu pisklaków, ale szybko zorientowała się, że są głodne i wyskoczyła do spiżarki. Teraz karmi.
72 Wyświetlenia
72
Efa
Efa
Pałac. Potwierdzam.  W kam7 wyraźnie słychać jajko
71 Wyświetleń
71
Skierek dostarczył śniadanie, Astra karmi
73 Wyświetlenia
73
Wydaje mi się że Nela nasłuchuje
108 Wyświetleń
108
elik
jajka na Żeraniu jeszcze bez pipa
Oliwia
Co zaczyna mnie niepokoić bo już czas
muriel
Wczoraj  troche patrzyłam i ja akurat miałam wrażenie,  że Nela, niestety, siedzi zupełnie spokojnie, tak jak to kiedyś było u Astry😞 Ale może coś ruszy..
Oliwia
A jak nie, to akurat pewne pisklaki szukają domu
czyżby zaczynał się pip w PKiN https://zapodaj.net/plik-l22zhAupmd
88 Wyświetleń
88
tarodo
teraz widać już w dwóch https://zapodaj.net/plik-CzpfwMZkE4
Na PKiN jajo nadal podróżuje i już prawie wyjeżdża poza kadr kamery 4, a jak samica obraca jajka, na kamerze 7 słychać, jak pisklę w jajku piszczy.🥰
118 Wyświetleń
118
Inspe
Kam.4 jest w dużym zoomie
Inspe
Dzisiaj 28.04. Też słyszałam. Samica aż znieruchomiała. Nie obraca. Ogon oparła o ścianę i nasłuchuje.
co się stało z kamerą nr 6 na PKiN ? lada moment będzie klucie a ta kamera najlepiej się sprawdzała w poprzednich latach
119 Wyświetleń
119
Ciuciek
wywaliło ją na amen, może wymagać interwencji z gniazda
W Konstancinie teraz karminie jedynaka, wcześniej przez chwilę zobaczyłam malucha i  pozostałe jajka, chyba bez widocznych oznak klucia https://zapodaj.net/plik-sa7EQSgeov
106 Wyświetleń
106
Skierek na zmianie, w końcu ma szansę podrzemać w budce 😉
102 Wyświetlenia
102
Siekierki kolejne jedzonko
106 Wyświetleń
106
W Konstancinie chyba jest maluszek, bo skorupka leży. W końcu !!! 🥰
117 Wyświetleń
117
Iwona65
Taaa. Informacja o tym już jest dawno na forum
Skierek przyszedł na zmianę, ale Astra znowu go nie wpuszcza
112 Wyświetleń
112
Czy to Apasz na jajku na Kawęczynie?
117 Wyświetleń
117
Orlen Termika wnioskuje, żeby poprawić zapis o jajkach na: "Jaja wcześniejszej rezydentki- Czarnookiej - zabrane z gniazda". Żeby nie była bezimienna.
152 Wyświetlenia
152
IzaEs
i że z dwóch wykluły się maluszki 🥰
I jest drugi Kawęczynek (info ze strony FB nadleśnictwa Garwolin)
149 Wyświetleń
149
Więcej