Wczoraj troche patrzyłam i ja akurat miałam wrażenie, że Nela, niestety, siedzi zupełnie spokojnie, tak jak to kiedyś było u Astry😞 Ale może coś ruszy..
W Konstancinie teraz karminie jedynaka, wcześniej przez chwilę zobaczyłam malucha i pozostałe jajka, chyba bez widocznych oznak klucia https://zapodaj.net/plik-sa7EQSgeov