Pokaż:Wszystko
Czy ktoś obserwuje Redę? Chociaż Agra polowała przez ostatnie dwa dni, pisklęta niewiele jadły. Nie widziałem, żeby najmniejsze z nich jadło. Bardzo się martwię.
54 Wyświetlenia
54
Gawi
Hugx2
Dziękuję
Gawi
zaglądaj na forum,  ff raktoja dobrze dokumentuje
powsinoga
Widziałam karmienie ok. 8 - wszystkie maluchy jadły, najstarszy nawet łapkę dostał i poradził sobie
Hugx2
Dziękuję
Karmienie w Tczewie 🥰
57 Wyświetleń
57
IzaEs
ale widok nieciekawy po konsumpcji 🫣
Karmienie w Redzie 😍
57 Wyświetleń
57
U mnie tylko kamera nr 2 działa. 
Drzwiczki otwarte!!!
54 Wyświetlenia
54
Wieslawa42
u mnie wszytkie ok, ale te drzwi.....🫣
IzaEs
o nieeee 🫣
Dzień dobry! Działają Wam kamerki w Gdyni?
44 Wyświetlenia
44
ElizabethR
U mnie nic :/
Agra z Maluchami, Kaszub na posterunku :)
49 Wyświetleń
49
Nasi Drodzy Opiekunowie. Tych Skrzydlatych i tych Dwunogich :) Czy coś drgnęło w sprawie naprawy ścianki w gdyńskim gnieździe?
53 Wyświetlenia
53
IzaEs
prosimy o reakcję 😍
Sara wyznaje zasadę troszkę mięska a często . Karmienie numer 5 . 😍
80 Wyświetleń
80
Wejherowo .Para  pustułek na wizji. Wcześniej pan pustułka sprawdził dołek, poznał 🥚
Dobry początek tygodnia 😊
79 Wyświetleń
79
Sara jest cudowna, znowu dopycha swoje kiwaczki 😍
69 Wyświetleń
69
..jak miło się czyta taki wpis , zaraz rogal na twarzy 😊
Karmienienie w Tczewie 🥰
66 Wyświetleń
66
W Gdyni nadal 2 kiwaczki i kolejne karmienie 🥰
66 Wyświetleń
66
Czy Agra nakarmiła maluchy? Strasznie mi się zawiesza obraz na Redzie i Tczewie...
62 Wyświetlenia
62
Hugx2
Martwię się o maluchy
Wejherowo. Jest pierwsze🥚.Brawo pustułki ✊️
63 Wyświetlenia
63
W Redzie maluchy same 🥰
59 Wyświetleń
59
IzaEs
już nie 🥰
Więcej