Pokaż:Wszystko
Gdynia maluchy same ✨🤗 można oko nacieszyć wacikami
50 Wyświetleń
50
I kolekcja ptasich głów 😅 już dwie leżą
elik
Sara karmi trójkę w czwartym jajku pip
muriel
No wlaśnie, i to chyba jajko jest takie głośne.
AnaOxy72
😁
I już jedzenie
Wstawcie na forum jak się wykluje trzeci malec u S & S, muszę trochę do realu odpaść
56 Wyświetleń
56
Inspe
To szczekanie co teraz słychać to jest od 4 jajka. Oby mu się udało lżej się wykluć, bo ten trzeci to jest ewenement. Jajko mądrzejsze od kury.
Daszka
Ale dziura już pokaźna i głosik zdrowy:)
Inspe
g.17:44  🐣🐥🐥
W Gdyni Sara nie pomaga wykluć się 3. To on tak krzyczy. Nie może uwolnić skorupki z głowy. A nogi już  puch widać wyschnięty. Co ta Sara taka niedoświadczona jest?
48 Wyświetleń
48
Inspe
Daj spokój, muszę ochłonąć. Cztery godziny tak piszczeć. Myślałam, że się udusi w tym ka, ka, kasku. Na szczęście zdołał wysmyknąć się cały, a wydmuszka prawie cała. Jeszcze nigdy w życiu nie widziałam takiego klucia. Skorupa jak hełm.
Bo to wacik w ka ka ka kasku
To najprawdopodobniej jej pierwszy lęg.
..to 2- latka dopiero przecież ...
Ster na zmianie, chce karmić maluchy 🥰
43 Wyświetlenia
43
Sara karmi trzeci pisklak prawie na świecie
43 Wyświetlenia
43
Kolejne karmienie w Gdyni 😍
45 Wyświetleń
45
Sara karmi, duży pip w trzecim jajku 😍
48 Wyświetleń
48
Bardzo hałaśliwe te jajka u Sary 😅
powsinoga
Po mamuni 😂
Czy ktoś obserwuje Redę? Chociaż Agra polowała przez ostatnie dwa dni, pisklęta niewiele jadły. Nie widziałem, żeby najmniejsze z nich jadło. Bardzo się martwię.
54 Wyświetlenia
54
Gawi
Hugx2
Dziękuję
Gawi
zaglądaj na forum,  ff raktoja dobrze dokumentuje
powsinoga
Widziałam karmienie ok. 8 - wszystkie maluchy jadły, najstarszy nawet łapkę dostał i poradził sobie
Hugx2
Dziękuję
Karmienie w Tczewie 🥰
57 Wyświetleń
57
IzaEs
ale widok nieciekawy po konsumpcji 🫣
Karmienie w Redzie 😍
57 Wyświetleń
57
U mnie tylko kamera nr 2 działa. 
Drzwiczki otwarte!!!
54 Wyświetlenia
54
Wieslawa42
u mnie wszytkie ok, ale te drzwi.....🫣
IzaEs
o nieeee 🫣
Dzień dobry! Działają Wam kamerki w Gdyni?
44 Wyświetlenia
44
ElizabethR
U mnie nic :/
Agra z Maluchami, Kaszub na posterunku :)
49 Wyświetleń
49
Nasi Drodzy Opiekunowie. Tych Skrzydlatych i tych Dwunogich :) Czy coś drgnęło w sprawie naprawy ścianki w gdyńskim gnieździe?
53 Wyświetlenia
53
IzaEs
prosimy o reakcję 😍
Sara wyznaje zasadę troszkę mięska a często . Karmienie numer 5 . 😍
80 Wyświetleń
80
Więcej