Pokaż:Wszystko
Chyba mu się spodobało. Ale ile jajek jest w budce?
54 Wyświetlenia
54
Inspe
Jedno widoczne,  samiec cały potrafił schować się w lewym dolnym rogu, tak że tylko mu sterówki koniuszek wystawały. 
Jaja tam pod kamerą raczej nie ma.
Poleciał, trochę spanikował i próbował wyjść przez szybkę
50 Wyświetleń
50
Citro
To taki chrzest bojowy każdego łodzkiego sokoła. Amon, Gdynek, Afrodyta, Zoe i teraz bezimienny knedlik.
Czy ja dobrze widzę czy mam przywidzenia. Samiec w budce na EC4 Kopie swój dołek
59 Wyświetleń
59
EC4 Czesiek w budce! Trwa spotkanie pary!
57 Wyświetleń
57
Citro
Jednak jajo go zmotywowało.
Jestem w szoku, bo myślałam, że mu jeszcze ze dwa dni zejdzie... 😮
evanelina
Co ja widzę...
Daszka
Ale czaaaaaaaad🤩! Oglądajcie, nagrywajcie, relacjonujcie. Ja muszę do pracy wychodzić😭.
elik
nawet dołkuje w żwirze !
Afrodyta schowała to co zostało w kąciku na zaś ale dbający o porządek Gdynek zaopiekował się zapasami i wyniósł.
60 Wyświetleń
60
Afrodyta z dużym śniadaniem a wcześniej Gdynek "ogrzewał" maluchy.
https://zapodaj.net/plik-y7m0Vhfh2Y
56 Wyświetleń
56
powsinoga
😆klasa ojciec
Daszka
Chłodny poranek, to maluchy ogrzewały Gdynka, żeby mu boczek nie zmarzł😆
Chyba... W EC4 drugie jajo. Nie widać dwóch jednocześnie, ale to pierwsze było wturlane pod kamerę, a to widoczne ma te białe plamy. Jajo czy chybajajo? 😁
49 Wyświetleń
49
tarodo
ja niestety widzę tylko jedno https://zapodaj.net/plik-PDAcGZ6juj
2010
Z kamery 1 moim zdaniem widać 2 jaja. Szybka jest czysta, a pewnie na długo taka nie pozostanie więc trzeba korzystać
2010
Przyjrzałem się i jednak nie jestem pewny... 
Bezpieczniej będzie założyć, że mamy jedno jajo i jedno chybajajo 😅.
evanelina
Dobre założenie 😁 chódz dedukuje, że to pierwsze jajko może być pod samą kamerą.
Długo kazali czekać, ale wszystko jest na dobrej drodze.Czesiek i Zoe spisali się.
57 Wyświetleń
57
Jak już poszukujemy osobników, to Włókniarza ktoś ostatnio widział?...
49 Wyświetleń
49
Iwona65
Pełno go było wczoraj. Dzisiaj z kolei prawie w ogóle nie byłam na podglądach. Jeden filmik z wczoraj zrobiłam z akcji do wczesnego popołudnia, reszty nie dałam rady. 
https://youtu.be/NsS1DDwGGQc?is=sOr-Bj1KDZUH9JuG
evanelina
Dziękuję!🙂
Daszka
No też o to pytałam, bo od dwóch dni jakoś cicho o Włókim.
Iwona65
Ewidentnie lata za jedzeniem. Jak dla mnie , nie pamiętam czy w tym filmiku, Afrodyta I Gdynek próbują zabezpieczać jedzenie dla maluchów i próbują go wykiwać. Nie daje się za bardzo
Daszka
A już miałam nadzieję😁. Ale przynajmniej nie ma nudy na podglądach.
evanelina
Faktycznie pytałaś, nie doczytałam. Dzis nie specjalnie miałam czas ale jestem ciekawa czy małolat faktycznie nie zagląda, czy tylko matki unika 😅
Gdynek przytargał żarcie do budki, Afrodyta nie była zainteresowana odbiorem, to ten sam zaczął jeść w budce 😆 Afrodyta popatrzyła na niego jak "ale typie, co ty właśnie robisz", więc on chyba uznał, że to nie na miejscu i ewakuował się z łupem 😆
52 Wyświetlenia
52
Daszka
😆
Czech na podeście!
55 Wyświetleń
55
Daszka
Czy ktoś nagrał ten wiekopomny skok?🥹🙏
Daszka
No i gdzie on polazł? Ale emocje! Kolejny milowy krok w dziejach pary z EC4😅
2010
Kierunki mu się pomyliły...
Daszka
No nie wszystko od razu! Trzeba dozować napięcie😅
evanelina
🤣
Jest i Czesiek na daszku
49 Wyświetleń
49
evanelina
Na kracie!
Ktoś widział dzisiaj Czecha? Bo jak tylko dzisiaj wchodziłam na podgląd to puchy na EC4, tylko jajko samo w budce. Dopiero teraz Zoe złapałam. I drugie pytanie: Włóki nadal się kręci? Bo cicho o nim od jakichś dwóch dni.
50 Wyświetleń
50
evanelina
Zbierał moc
Efa
Efa
😆.
Daszka
Na to wychodzi🤣
Gdynek czuwa nad maluchami a jajko leży z boku i już nie ogrzewane . 
Raczej możemy liczyć się z tym że klucia z czwartego jajka nie będzie wielka szkoda .
50 Wyświetleń
50
Afrodyta karmi 🙂
61 Wyświetleń
61
Więcej