Pokaż:Wszystko
A co słychaciać w Konstancinie?
83 Wyświetlenia
83
Gawi
Lili
Jedynak (czka) rośnie...rodzeństwa brak😒
Iwona65
👍
Siekierki - śniadanie podano
75 Wyświetleń
75
elas59
Toaletę piór zrobiła i z wypluwką się męczyła
nadal jedno pisklę na PKiN
101 Wyświetleń
101
myślę, że dziś kolejny :D, a i widzę samica nie podążyła za Zazamkowym trendy trojaczków
elik
będzie śniadanie, samica ma suchara, stoi za daleko
był Hrabia, samica odmówiła zmiany
89 Wyświetleń
89
127 Wyświetleń
127
pałac, karmienie
120 Wyświetleń
120
potwornicka
Trochę jeszcze nie ma wprawy, staje za daleko. Słychać już kolejne a nawet mam wrażenie że dwa głosy
Skierek z dostawą czeka na kracie.
Astrą przejęła i przygotowuje. Coś się Skierkowi ostatnio nie chce piórkować 😉 Ale za to rozmiary zdobyczy dostosował do zapotrzebowania, dzisiaj trzy razy przyniósł dużego ptaka.
117 Wyświetleń
117
U Konstancji, ciągle jeden wacik ? 🤔🥺
104 Wyświetlenia
104
Lili
🤔😏
Witam. Kiedy Falka zniosła drugie jajko? Nie było mnie dwa dni, na forum brak info a na boksiku nie mogę się dokopać. Będę wdzięczna za date i godzinę.
101 Wyświetleń
101
Kos
Kos
niza w Kruszwicy wkradł się błąd w dacie klucia , możesz poprawić 🤔
niza
Hmm, trzecie klucie nie 20.04 tylko 19.04?
Kos
Kos
Dokładnie 😊
niza
Poprawiam 😉 Właśnie tak się ciągle zastanawiam dlaczego nikt mnie w niczym nie poprawia, niby sprawdzam po trzy razy ale jak widać i tak gdzies się mogę machnąć.
Daszka
Informacja autorstwa FF Eg61 o drugim na boksiku pojawiła się wczoraj  28.04. o godz. 19.18 . Czyli wtedy na pewno już było.
ja byłam w tym czasie na podglądzie -Falka znosiła jajo- fakt za późno pomyślałam aby zrobić skrina
niza
Czyli ta godzina 19:18 to pewna godzina?
niza
Faktycznie, znalazłam, załadowało mi się. Dzięki Daszka.
Apasz siedzi na jajach? 15:03
103 Wyświetlenia
103
elik
nadal na dyżurze
Skierek dostarczył na podest znowu duży posiłek, Astra przejęła i będzie karmienie :)
93 Wyświetlenia
93
Hrabia dostarczył mięsnego okruszka, mały nadstawia dzioba, samica jest za daleko, wreszcie podchodzi i ....z żadnej kamery nic nie widać
96 Wyświetleń
96
elik
Hrabia leci z łupem dla pierworodnego  🤣
https://zapodaj.net/plik-vPeaKrFWU8
elik
dobrze, że maluch może obyć się bez posiłku, bo raczej nic nie dostał
Hrabia skłonił samicę do zejścia z jajek ale nie zainteresował się maluchem, samica zawróciła do dołka
84 Wyświetlenia
84
elik
i wyszła, Hrabia nie wiedział co ma zrobić, w końcu zajarzył i usadowił się na lęgu
Kawęczyn dwa jaja Falki i Apasza same
74 Wyświetlenia
74
Żerań , karmienie trzech okruszków 😊
72 Wyświetlenia
72
Więcej