Pokaż:Wszystko
Kawęczyn nadal 2 jajka.
90 Wyświetleń
90
PKiN karmienie
113 Wyświetleń
113
Terka
Siedem kamer i nie można dobrze zobaczyć. 🤣
Iwona65
Ty się nie śmiej, bo zaraz na transmisję będziemy musieli się zrzucać
Czyli zwolniło się miejsce bezużytecznego samca po Skierku i Ciepłosław płynnie wskoczył?
106 Wyświetleń
106
Lili
😗
żeby tylko nie okazało się, że on na 2 gniazda lata jak ojciec i dziadek
Daszka
A Ciepłosław to ma szansę Skierka przebić w bezużyteczności😁. Bo psuje geny młodych z własną mamusią i nie jest taki piękny na dodatek😜.
Terka
O czym piszecie ? Nie rozumiem. psuje geny...bezużyteczny
Daszka
Równowaga w przyrodzie musi być zachowana😆.
Skierek przyniósł jedzenie do budki, Astra od razu przejęła :)
99 Wyświetleń
99
Nele męczy słońce, siedzi z otwartym dziobem, ale maluchom cień zapewnia
97 Wyświetleń
97
Apasz na jajach
98 Wyświetleń
98
Oliwia
Ciekawe czy jajo numer 3 się pojawi
śniadanie u Astry
96 Wyświetleń
96
Na Żeraniu słychać drugiego dorosłego drącego paszczę pod budką
93 Wyświetlenia
93
zmiana, Hrabia przy dzieciach
95 Wyświetleń
95
elik
już sobie poszedł
elik
wróciła samica, będzie karmić
Żerań, śniadanie
84 Wyświetlenia
84
Żerań, karmionko, wczorajszym słowem zakazanym
82 Wyświetlenia
82
Ja do swojej biblioteki też zgrałam trochę z karmieniem przez Skierka. Tylko wyprostujcie mnie, żebym w opisie babola nie zrobiła. To naprawdę jego pierwsze karmienie na wizji od początku kiedy pojawił się na podglądzie? Bo jeszcze szczękę zbieram
123 Wyświetlenia
123
Kanela
Tak, to jego pierwsze karmienie, a na pewno pierwsze zaobserwowane. On właściwie za każdym razem jak do nich przychodził to przykłada dziób jak do karmienia, ale bez jedzenia. A z kolei jak przynosi jedzenie, to zawsze Astra odbiera. Ciekawa jestem jak to wyglądało tutaj, podejrzewam, że przyszedł z posiłkiem i akurat jej nie było i zaczął karmić.
Tak Iwonko , to był jego debiut 🙃🤗
Iwona65
Chyba Gawi miała rację, musiał w coś zdrowo przywalić
..coś w tym jest 😁
Wcześniej,  gdy dzióbkował z maluchami , to pomyślałam , że to dobry krok do karmienia ..i nawet napisałam tu , kilka dni temu  że  " coraz bardziej wierzę w to , że ty  Skierek będziesz jeszcze karmił "
104 Wyświetlenia
104
Kanela
Jak mu dobrze szło, niesamowite ❤️
Też tak uważam 🥰
Kanela
Dziękuję serdecznie, że udostępniłaś ❤️ Nie mogłam sobie wybaczyć, że to przegapiłam 😄
Nagrałam, ale początkowo nie miałam pewności czy to Skierek. Dopiero jak się przesunął i zobaczyłam kolor obrączki to byłam już prawie pewna. Później przyleciała Astra i potwierdziła na 100% 😁
I druga część 😊
86 Wyświetleń
86
Karmiący Skierek :)
88 Wyświetleń
88
Inspe
Kto wstawi film do PKIN?
Inspe
Boziu mój, jaka ona spokojna. Nakarmiła tego starszego i młodszemu też dała może raz i raz polizać. Piękna Mama.
Więcej