Pokaż:Wszystko
jur
jur
Proszę o przestawienie kam 4 na PKIN , dołek przesunął się i prawie wyszedł z kadru
102 Wyświetlenia
102
Astra karmi, przyniosła duuuuzo jedzenia :)
97 Wyświetleń
97
Skierek z dostawa, Astra karmi
110 Wyświetleń
110
Kanela
O 15.19 też przyniósł coś drobnego
Nela na barierce
114 Wyświetleń
114
Czy Ciepłosław się pojawia?
ja dziś go nie zauważyłam
Tak, ale bez jedzonka, karmi młode sucharami
Na Żeraniu bardzo długo już placuszki same...
114 Wyświetleń
114
Śmiesznie się placki rozłożyły na Żeraniu
123 Wyświetlenia
123
Kolejny dzień zastanawiania się czy Ciepłosław żyje...nawet "stary" Skierek pojawiał się jak był Cudny, a tu nic, sokół widmo...
Jestem ciekawa jak wyglądały wizyty Juniora, gdy ten zalatywał na 2 gniazda
116 Wyświetleń
116
Wyżej piszą, że się pojawia
Junior jak miał 2 gniazda był nawet w miare systematycznie widywany a tutaj jakby Ciepłosław zaginął
bardzo mnie to martwi
Dan21
Od klucia był w ogóle widziany?
Oliwia
Chyba jednak trzeba nastawiać się na najgorsze
Skierek z dużą dostawą, Astra przejęła, szykuje na kracie
121 Wyświetleń
121
Kanela
Wróciła :)
Kanela
Astra chyba uznała, że dzieci nie są jeszcze głodne, bo odleciała ze zdobyczą
u Astry śniadanie
122 Wyświetlenia
122
jur
jur
Kolacja na PKiN-e
141 Wyświetleń
141
jur
jur
Właściwie to kolacji nie było, samica większość zjadła sama, pisklęta nie były zainteresowane. Resztę wyniosła i poleciała.
Czy to Skierek teraz dopycha małe? 😲
119 Wyświetleń
119
Taaak,haha
...to on .
Kanela
Postawił na swoim 😂 A widziałaś jak przyleciał? Bo ja dopiero zobaczyłam jak już był, a godzinę temu przyniósł jedzenie i Astra przejęła. Ciekawe czy wyjął ze spiżarki i wrócił?
..poznałam go z profilu , bo biały kolor zobaczylam , a nie beżowo- karmelowy  😊
Kanela
Ja też, do tego trochę inny styl ciokania, ale zawsze jednak wolę się upewnić tutaj 😄
Nie , nie widziałam.. weszłam po Twoim wpisie i od razu pomyślałam,  że doczekałaś  się w  końcu , zobaczyć go w akcji na żywo  😍
Kanela
Tak, wrzucę później nagranie na forum, chociaż cały czas tyłem i nie widać za dużo 😄
Żyraniątka same
107 Wyświetleń
107
Oliwia
Ale Nelciątka czy Ciepłosławiontka?
😆
Jakiś czas temu czytałem na sokołopedii temat dotyczący kolorów nóg u piskląt. Pojawiła się tam informacja, że niebieskie nogi wskazują na hybrydę z innym gatunkiem sokoła. Na Siekierkach część lęgu ma standardowe, bladożółte nogi, a część niebieskie, czyżbyśmy mieli tu doczynienia właśnie z takimi hybrydami? 
https://zapodaj.net/plik-gSV83ip26f
108 Wyświetleń
108
jur
jur
Z tymi kolorami to różnie bywa. Niekoniecznie od razu hybryda. Dorosłe mają żółte.
Skierek z jedzonkiem, tylko wkoczyl do budki i zaraz Astra sie pojawiła, przejeła i karmi
101 Wyświetleń
101
Biedny nawet nie może się wykazać🤣
Nela karmi.
94 Wyświetlenia
94
Więcej