Kolejny dzień zastanawiania się czy Ciepłosław żyje...nawet "stary" Skierek pojawiał się jak był Cudny, a tu nic, sokół widmo... Jestem ciekawa jak wyglądały wizyty Juniora, gdy ten zalatywał na 2 gniazda
Postawił na swoim 😂 A widziałaś jak przyleciał? Bo ja dopiero zobaczyłam jak już był, a godzinę temu przyniósł jedzenie i Astra przejęła. Ciekawe czy wyjął ze spiżarki i wrócił?
Jakiś czas temu czytałem na sokołopedii temat dotyczący kolorów nóg u piskląt. Pojawiła się tam informacja, że niebieskie nogi wskazują na hybrydę z innym gatunkiem sokoła. Na Siekierkach część lęgu ma standardowe, bladożółte nogi, a część niebieskie, czyżbyśmy mieli tu doczynienia właśnie z takimi hybrydami? https://zapodaj.net/plik-gSV83ip26f