Pokaż:Wszystko
Jest trzecia łajza u Neli ufff
131 Wyświetleń
131
Konstancja zaskoczona, że maluchy się nie mieszczą pod nią. Do tej pory było wszystko ok!
132 Wyświetlenia
132
Konstancja pooglądała z jednej, z drugiej i osłoniła. Moje Ci one 
127 Wyświetleń
127
karmienie na żeraniu i widze tylko 2 maluchy 🤔
126 Wyświetleń
126
znalazł się, siedział w kącie pod kamerą i wyszedł na koniec karmienia
Nela karmi i widzę tylko dwa maluszki?
117 Wyświetleń
117
jest trzeci wacik, siedział pod kamerą 😵‍💫
Kanela
🤔
też się głowię gdzie trzeci 🤔
O której obrączkowanie na Siekierkach?
113 Wyświetleń
113
ok 12.00
Konstancja ma trojaczki
185 Wyświetleń
185
tarodo
Ciekawe czy przy obrączkowaniu będzie wiadomo które są Czarnookiej
kolorowadama3
Z tego co widać są oznaczone kolorem
A czy ona już wie o tym?
powsinoga
Ale super! Dziękujemy bardzo🥰
Antonówka
Dostała pisklaki Czarnookiej??
Tak
brakuje mi jednego małego na Żeraniu 👀
164 Wyświetlenia
164
nadal nie widzę trzeciego, a teraz karmienie
IzaEs
hmm a nie leży pod nimi ?
tiga8
Leży pod nimi
Astra szykuje posiłek w budce, dobrze, że małe zjedzą przed obrączkowaniem
143 Wyświetlenia
143
U Astry karmienie
121 Wyświetleń
121
Nela wytargała z kąta wielgachny łup
154 Wyświetlenia
154
elik
zaczęła karmić
jur
jur
Śniadanie na PKiN-e
135 Wyświetleń
135
elik
w menu sójka
jur
jur
I po śniadaniu
Żerań, karmienie
116 Wyświetleń
116
U Astry śniadanie, jeden je, reszta schowała się przed mamą w kącie
107 Wyświetleń
107
jur
jur
na PKiN kolacja
123 Wyświetlenia
123
Więcej