Pokaż:Wszystko
Siekierki: 3 chłopy, jedna babeczka, obrączki NZ od 1 do 4 :)
133 Wyświetlenia
133
Jeju, normalnie cieszę się, jakby to były moje własne 😂
Brawo Skierek !!! Chłopców nam potrzeba 😀
W Konstancinie karmienie
135 Wyświetleń
135
Nakarmiła po korek i otuliła. Mama Konstancja świetnie się spisuje w rodzinie wielodzietnej 😀
Wszystkie jedzą i drą się zdrowo.
Astra lub Skierek na poręczy już ponad 10 minut siedzi
139 Wyświetleń
139
Nadal tam siedzi 😀
Ktoś nagrywal obrączkowanie? ( na Siekierkach) ?
145 Wyświetleń
145
Pan zabierał jednego za winkiel i tyle. nie było co nagrywać ;)
Oby tylko Skierek po tej akcji nie powrócił do ''ustawień fabrycznych'' 🤣
😆
172 Wyświetlenia
172
jur
jur
Skierek to właśnie wrócił do ustawień fabrycznych.
Astra da radę bez tego lebiegi, będzie śmiesznie 🤣
IzaEs
dobre 🤣
Wiadomo gdzie i kiedy następne obrączkowanie ?
175 Wyświetleń
175
Iwona65
Jeszcze jedno trwa
Halinkam
Tak wiem i oglądałam ale wczoraj właśnie na forum przeczytałam o dzisiejszym. Stąd moje pytanie o dalszy harmonogram obrazkowań.  Bo też chętnie pooglądam. 
Ps. Nie rozumiem takiej mało uprzejmej riposty na moje pytanie...
Pozdrawiam
Iwona65
Odpowiedź była rzeczowa a nie nieuprzejma . A pytanie padło w czasie kiedy jeszcze obrączkowanie trwało
gdzie?
też się z chęcią dowiem :D to że dziś jest w Warszawie dowiedziałam się z forum ;) może ktoś wie gdzie następne
jur
jur
Konstancin karmienie
163 Wyświetlenia
163
IzaEs
adopciaki nie są chyba głodne bo nie otwierają dziubków
Kanela
Pewnie zostały nakarmione przed podłożeniem
tarodo
tak miały pełne wola
Siekierki obrączkowanie się zaczęło, młode stoją na baczność 😅
153 Wyświetlenia
153
tarodo
obstawiam 3 Astrzątka i 1 Skierciątko
i do wora 😆😆😆
150 Wyświetleń
150
Obrączkowanie na Siekierkach czas zacząć
140 Wyświetleń
140
Astra zwiała
137 Wyświetleń
137
Konstancja pióruje , możliwe karmienie
128 Wyświetleń
128
Zaczynamy show na Siekierkach :-)
117 Wyświetleń
117
Iwona65
Ani szału , ani show jak na razie
Iwona65
Wszystko poza kamerą, oprócz zgrabnego tyłka Kunia
😆
Oliwia
To było to show właśnie :D
powsinoga
😂
Konstancja wzorowo się spisała, teraz czekamy na brata Wrotki - Gasska 
Wierzę w niego, fajna ta rodzina jest (on, Nela, Kristo, Wrotka itd)
134 Wyświetlenia
134
Jest trzeci na Żeraniu, wyszedł z kąta
143 Wyświetlenia
143
Więcej