Pokaż:Wszystko
Rafik przyniosł dokładke ale Werwa zdecydowała się nią sama posilić 😇
66 Wyświetleń
66
Mały chyba teraz też nic nie poje..
62 Wyświetlenia
62
Bo zamiast się ustawić w kolejce to wolał przeszukiwać resztki 🙄 Werwa potem podeszła specjalnie do niego i coś tam mu dała. 
Zastanawiam się czemu on aż tak odstaje. Reszta też kluła się po sobie dzień po dniu a są w miarę podobnej wielkości, a zwłaszcza drugi i trzeci.
Dan21
On ostatecznie coś chapnął i na koniec to dostał
Dzień dobry FF. Wilga na śniadanie u Werwy. https://zapodaj.net/plik-VvtndwvaFj
70 Wyświetleń
70
Lili
😟
Iwona65
Kuper jej trzeba wytrzepać za tę wilgę. I Torkowi w Toruniu, bo on już przynajmniej 2 przyniósł
Citro
Tylko nie wilgi!!
Kiedy będzie obrączkowanie w Płocku?
59 Wyświetleń
59
Druga kolacja ;) Mały waleczny, wyrywa większym kąski 😁
56 Wyświetleń
56
Jak się tak patrzę na maluszki to po wielkości obstawiam trzy dziewuchy i jeden kawaler.
57 Wyświetleń
57
Werwa szykuje wyżerkę na podeście. 2 głodne dzieciaki już prawie na podest wylazły 😝
56 Wyświetleń
56
Efa
Efa
Ale zajadają z piskiem😄
Efa
Efa
Mega się opchały
Werwowe dzieciaki same się już karmią sucharkami
44 Wyświetlenia
44
No i nowa dostawa od Rafika ❤️
55 Wyświetleń
55
18:36 końcówka karmienia, jeszcze ostatni chętny przyczłapał do mamusi obgryzającej kosteczki, chociaż wole pełne 😀 Werwa się odwróciła, a ten skubie jej pióra ogonowe 😆
53 Wyświetlenia
53
U pustułek właśnie pojawiło się drugie jajko
56 Wyświetleń
56
Dwa jaja u państwa pusułek
51 Wyświetleń
51
Jajko u pustułek na G1!
58 Wyświetleń
58
Nela
Zniesione dwa dni temu
nie cofnąłem się wystarczająco daleko, żeby zobaczyć, że to jajko już ogłoszone było :)
Werwa siedzi na kracie i się drze, zresztą dzisiaj prawie cały czas siedzi na kracie
70 Wyświetleń
70
Ona krzyczy na Rafika żeby żarcie przyniósł 😅
IzaEs
Werwa karmi głodomorki
Pani pustułka zniosła właśnie pierwsze jajko
70 Wyświetleń
70
dwa lata temu pustułki dały radę na G2, możne im się teraz uda...
Fryckowa2008
Oj niedobrze, może być powtórka z ubiegłego roku 🥺
Nela
Prawdopodobnie niestety będzie
elik
niestety, wcale mnie to nie cieszy, będą kłopoty, płacz i zgrzytanie zębów
Nela
Niestety,ale bardzo prawdopodobne. Tym bardziej, że ruch tam jest spory,2 samiczki i jeden samiec
Iwona65
Dokładnie. Wczoraj była kopulacja,  a na podeście przysiadła druga samica obok nich w akcji
Więcej