Pokaż:Wszystko
W Gdyni śniadanie
44 Wyświetlenia
44
Dlaczego nie ma daty klucia czwartego pisklaka?
55 Wyświetleń
55
Baszka
Wykluł się 29.04 o 20:16
Też mnie to ciekawi,czy wpisanie daty klucia wymaga skomplikowanych procedur ?
Lusesita kończy karmienie, młode nie najedzone, tylko nażarte :)
😆
60 Wyświetleń
60
powsinoga
😆
W Gdyni obstawiam 1 samiczkę i trzech samczyków. ♥️ Jak uważacie ?
50 Wyświetleń
50
Sara karmi
51 Wyświetleń
51
Agra siedzi na trzepaku i czyści pióra
64 Wyświetlenia
64
73 Wyświetlenia
73
W Tczewie było karmienie. Tym razem maludek nie miał szczęścia. Jak już się dopchał do przodu to Lusesita zmieniła pozycję karmienia. Potem wylądował z tyłu pomiędzy jej nogami. Kolejna zmiana miejsca karmienia i mały dostał parę kęsów. Niestety sam zrezygnował w poszukiwaniu ciepła u rodzeństwa,  mimo że matka jeszcze jakiś czas karmiła chętnych.
73 Wyświetlenia
73
jaszczembica
Najadł się po korek i poszedł spać. Poradzi sobie :)
To  był Admirał,teraz karmi Luśka ;)
Wyżerkę miały, wola ogromne u starszych, maluch niestety schowany między rodzeństwem, więc nie widać, ale on jest kombinator, z głodu nie umrze, jak coś wcześniej od Admirała dostał, to da sobie rady 😀
Amika
Skupiłam się ma maluszku stąd pomyłka.
Teraz trochę pojadł, ale też szybko się wycofał i wtulił w rodzeństwo szukając ciepła. Kulka całkiem spora jak na  niego https://zapodaj.net/images/0e37f94b46df5.jpg
Działa Wam Gdynia ? Ja od rana nie mogę wejść 🥹
71 Wyświetleń
71
powsinoga
Niestety nie działa Gdynia😖
Gawi
dobrze że złapałam 3 poranne karmienia, wszystkie Ster przyniósł
66 Wyświetleń
66
Maluchy same
76 Wyświetleń
76
Kaszub w gnieździe z najedzonymi dziećmi
75 Wyświetleń
75
W Tczewie trwa właśnie karmienie maluszków
86 Wyświetleń
86
Amika
Najmniejszy dłuższy czas był z tyłu. Nie tracił sił na przepychanki, odczekał jak starsze pierwszy głód zaspokoją i dopiero wtedy poczłapał do przodu. Pojadł do syta i odwrócił się kuprem do matki. Potem jeszcze kusiła go kęsami ale nie był zainteresowany.
Wszystkie nakarmione , reszta posiłku wyniesiona.
Amika
Obiad z małymi brakami w zapisie, bo przekaz strajkował https://www.youtube.com/watch?v=23H8SIGiFqk
jaszczembica
Dość długo było uprzywilejowane karmienie najmłodszego - ma fantastyczne miejsce i mnóstwo żarcia. Objadł się po sam korek i ziewa, reszta rodzeństwa wciąga jelita 😉
Co tam się w tym Tczewie dzieje?  Małe od rana nic nie jadły.... Przykro się na to patrzy 😞
71 Wyświetleń
71
Ulga, w końcu konkretny posiłek. Nawet malutki zajada.
W Tczewie właśnie trwa karmienie
jaszczembica
jest papu!!! Mam ochotę tam pojechać i ręcznie nakarmić najmłodszego...
jaszczembica
Kiedy ostatnio był widziany Admirał?
Gawi
a zerknij na forum Tczewa
😮
62 Wyświetlenia
62
Amika
Przegapiłam moment jak znowu zostały same.  Edit: już pod nadzorem
Więcej