Pokaż:Wszystko
Czy znana jest data obrączkowania?
104 Wyświetlenia
104
na moje oko to Kwidzyn będzie następny, bo "maluchy" już są dość spore, później może Głogów.
4 🥚 na G1
79 Wyświetleń
79
No dziś to tu wyżerka 😇
72 Wyświetlenia
72
Werwa na kracie
81 Wyświetleń
81
Pustułka na G1
84 Wyświetlenia
84
... jeszcze jest ......
Werwa - Specjalistka od nocnych polowań , o 23.45 z podestu bacznie się rozgląda ku górze , żeby być może  coś ułowić na poranne śniadanie dla swoich maluchów ....
79 Wyświetleń
79
Na g1 3 jajka pustułcze, a samiczka na progu podziwia Pertochemię nocą.
71 Wyświetleń
71
Nela
Wczoraj zniosła trzecie, jutro prawdopodobnie będą już 4
Wędrówki po gnieździe 🙃 a matka na kracie czuwa
70 Wyświetleń
70
Czy było już obrączkowanie w Płocku, skoro jest konkurs na imiona?
85 Wyświetleń
85
buber
Konkurs bywa przed obrączkowaniem.
Konkurs w Płocku
76 Wyświetleń
76
Pustułki zostaną zapewne zmasakrowane jak w zeszłym roku.
81 Wyświetleń
81
Rafika wciąż nie było ze śniadaniem 🙈 Werwa dość długo już drze za nim dzioba gdzieś w pobliżu
79 Wyświetleń
79
Przyleciał na pusto. A potem zjawiła się Werwa z takim śniadaniem że jeden się tym nawet nie naje 😆
Jakieś przecieki kiedy tutaj obrączkowanie?
73 Wyświetlenia
73
Trzecie jajko u pustułek
74 Wyświetlenia
74
Werwa karmi , chyba już końcówka
62 Wyświetlenia
62
Więcej