Pokaż:Wszystko
Gdynek karmi, asekuracyjnie, na progu 😁
42 Wyświetlenia
42
na daszku piórowanie
43 Wyświetlenia
43
Czy ja dobrze widzę, że Gdynek serwuje śniadanie trójce wrzaskunów? Czy Afrodyta taka mała sie zrobiła?
46 Wyświetleń
46
Afrodyta przygotowuje śniadanie na daszku
57 Wyświetleń
57
Afrodyta karmi:) Wygląda mi na to, że będziemy mieć 1 dziewczynę i 2 chłopa.
49 Wyświetleń
49
aalina
Ja obstawiam odwrotnie. 😉
Citro
Czekałam, aż ktoś poruszy ten temat 😉.  Podobnie sądzę.  Ciekawe kiedy będzie obrączkowanie.
Po dwóch przystawkach teraz Afrodyta serwuje porządny posiłek.
56 Wyświetleń
56
Teraz Gdynek dostarczył małe co nieco.  Afrodyta przejęła i karmi. Niezły wrzask młodych.
59 Wyświetleń
59
Afrodyta wypatrywała i wylatywała po śniadanie. Przyniosła niedużą zdobycz i klucha złapała i sama obrabia w kącie, Afrodyta nie próbowała jej odebrać. To normalne, młode dorastają i muszą się uczyć samodzielności, Popatrzyła i poleciała. Pozostała dwójka nie reaguje. Nie są głodne ?
54 Wyświetlenia
54
Czech się kłania Zoe(i podglądaczom może też 🙂), i ustępuje samicy miejsca na nockę.
65 Wyświetleń
65
Citro
Jaki uczesany i budkowy się zrobił.  Jedno jajo wypłoszyło z niego dzikusa.
Amika
😄
Afrodyta szykuje kolację, na daszku.
48 Wyświetleń
48
Kolejny posiłek, serwuje Afrodyta
59 Wyświetleń
59
Gdynek karmi, Afrodyta przygląda się z barierki.
edit: Afrodyta pogoniła Gdynka.
57 Wyświetleń
57
Kiedy będzie obrączkowanie?
80 Wyświetleń
80
Po przystawce przyszła pora na porządne śniadanie.
75 Wyświetleń
75
Gdynek pojawił się z czymś malutkim i wszedł do młodych ale Afrodyta czujnie odebrała i potem powtórka z wczoraj . Młode "zdobyły" łup i po małej kotłowaninie rozprawiły się z nim.
67 Wyświetleń
67
Więcej