Pokaż:Wszystko
Cześć, widzę, że konkurs na nazwę dla Płock ORLEN wszedł już w trzeci etap. Gdzie można oddać głos na nazwy? Pamiętam, że w poprzednich latach głosowanie odbywało się bezpośrednio na tej samej stronie, ale teraz nie widzę takiej opcji.
120 Wyświetleń
120
Ta propozycja "fenolek", to chyba żart. Może trzeba było od razu "żrący smrodek"
Akeya
Teraz można głosować🥰
Pewnie jeszcze nie została dodana .
ElkaKJ
ja też nie mogę znaleźć ankiety :-(
chyba jakiś błąd bo ja również nie widzę ankiety
lusia12
Tutaj powinno być udostępnione głosowanie.
Kiedy będzie obrączkowanie?
102 Wyświetlenia
102
Werwa o 23.55 -karmi swoje "mlodzieżaki"- jak i kiedy zdobyła łup nie zdążyłem zauważyć ...
81 Wyświetleń
81
Pan pustułka przyleciał na pusto, dostał niezłe bęcki i został pogoniony 😅 Pani pustułka wróciła na jajeczka i po jakichś dwóch minutach,partner przyleciał z prezentem przeprosinowym w postaci jaszczurki. Samiczka odleciała posilić się prezentem a samczyk przystąpił do inkubacji
77 Wyświetleń
77
monikam54
Oby tylko Werwa z Rafikiem nie powtórzyli akcji z zeszłego roku... Chociaż chwilowo widać że odpuścili co mnie cieszy
Nela
Obawiam się, że jak tylko młodziaki podrosną to będą tam częstymi gośćmi niestety
Werwa z obiadem. Mały najpierw chyba wyrwał kawałek, bo siedział w kącie i sam coś jadł, a reszta była grzecznie karmiona przez matkę. Teraz mały dołączył do rodzeństwa i też jest karmiony przez Werwę, ale co chwilę sam coś podskubuje z obiadu.
68 Wyświetleń
68
Czy są jakieś wieści o dacie obrączkowania?
71 Wyświetleń
71
Efa
Efa
Niestety znowu trzeba ściszać głośniki, gdy wchodzi się na Płock.. a już było ok. Widać mikrofony żyją tam własnym życiem😉
59 Wyświetleń
59
IzaEs
Już zniosę to trzeszczenie 🙃byleby już żaden sokół nie znikał bo za dużo dramatów w tym sezonie 😪
Efa
Efa
To prawda
Witam wszystkich, po raz pierwszy interesuję się tym konkursem na imiona. Czy ktoś mógłby wyjaśnić, co oznaczają poszczególne etapy? Czy są jakieś informacje na temat tego konkursu?
63 Wyświetlenia
63
Amika
Witaj 😀 Rozwiń 1, kliknij 2 Po otwarciu strony zjeżdżasz na dół i klikasz na 3 (2026 r) i tam otwierasz regulamin konkursu  https://zapodaj.net/images/cfafcd4978ec2.jpg
Gawi
Najważniejszą sprawą jest wybranie odpowiednich imion to jest lista już przyznanych kiedyś imion i nie mogą się one powtórzyć.  zgłaszanie imion będzie podane na stronie podglądu . Komisja wytypuje imiona według własnych upodobań i poda ich listę do głosowania  te z na stronie podglądu  i to wszystko  i teraz lista już przyznanych imion    https://peregrinus.pl/pl/konkursy/wykaz-zwycieskich-imion
YUN000yun
Dziękuję!
Rafik karmi
50 Wyświetleń
50
Rafik trochę karmił, a potem weszła Werwa i przejęła karmienie. Dzieciaki nażarte pod korek uciekły w kąt 😅
Werwa na kracie, czy coś wiadomo o obrączkowaniu?
66 Wyświetleń
66
Rafik dostarczył duże śniadanie
73 Wyświetlenia
73
Werwa na krawędzi podestu (23.10) -"nocny myśliwiec " , bacznie obserwuje nocne niebo , o 23.21 wystartowała na polowanie , 23.26 -powrót 
z polowania -bez sukcesu -ale nie odpuszcza , ciągle interesuje Ją coś w górze czego nie wiemy , 23.33 znowu start , a może to nocny intruz ,
23.38. lądowanie na podeście ,23.47 start z podestu , 23.51 -sensacja , Werwa ląduje z łupem , dwóch "młodzieżaków " natychmiast "łupie" 
łup . Coś niesamowitego ...Werwa , to samiczka "szalona" ....!
74 Wyświetlenia
74
U pustułek już 5 jajek
83 Wyświetlenia
83
No to krzykacze pojadły 🤗 synchron rodziców z dostawą
89 Wyświetleń
89
Solidna kolacja po maliznach przynoszonych dziś przez Rafika ;)
98 Wyświetleń
98
Więcej