Pokaż:Wszystko
Trójka na wizji , za chwilkę dwójka a potem kolejny poszedł za komin i został jeden
Teraz pojawił się drugi na lotnisku , mają cały pas startowy dla siebie .
55 Wyświetleń
55
6:20 i pusto. Młodych ani widu ani słychu.
61 Wyświetleń
61
Daszka
Teraz cała trójka na wizji:) Przez chwilę😅
tarodo
nic też nie słychać
Cała trójeczka piękne śpi w budce
64 Wyświetlenia
64
Dla miłośników Łodzi i nie tylko. Na pewno dla tych co nie wysiądą po przeczytaniu trochę długiego tekstu. Bo filmik jak kto chce, można przewijać 
https://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/lodz/30996-sokol-wedrowny-lodz-veolia-ec3-2026?start=220#323437
75 Wyświetleń
75
Daszka
Dzięki, Iwona, lubię długie teksty😉. Ale to naprawdę straszna wtopa, że absolutnie nikt z nas tego wydarzenia nie widział😅.
evanelina
Bardzo ciekawe! Czyli rano, Gdynek mógł towarzystwo sprowokować... Tylko dalej do mnie nie dociera, że wyszli wszyscy razem, mam w pamięci drącą się z budki Veolke w poprzednim sezonie...
jur
jur
Zoe "usypuje wały", znak to nieomylny na klucie.
😮
50 Wyświetleń
50
Laborantus  padnięty w środku. Pozostała dwójka już też chyba na oparach przy progu
57 Wyświetleń
57
Daszka
Nooo, to był dzień pełen wrażeń.
evanelina
I już w środku wszyscy 🙂
Dwójka była na zapleczu a trzeci na lotnisku przy klapie  siedział .
54 Wyświetlenia
54
elas59
Młody zabrał się  targaniem  kabli .
elas59
Najpierw powrócił jeden na klapę a teraz następny pojawił się koło klapy
Pierwszy trenuje skrzydełka ,
elas59
Właśnie ostatni pobiegł też za komin i na razie pusto w wszystkich kamerkach .
elas59
Ten który siedział przy klapie poszedł za komin 
Na zapleczu też jeden się schował za komin , teraz widać tylko jednego .
Efa
Efa
I teraz są 3
Zoe wyprosiła Czecha z jajek.
43 Wyświetlenia
43
Gdynek chciał posprzątać w budce, to go Laborantus wykopał...🤣
52 Wyświetlenia
52
Citro
A teraz sobie drzemkę uciął.
Długo nie było nam dane cieszyć się całą trójką w budce, Ekologus już biega po podeście 😅
😮
54 Wyświetlenia
54
aalina
Dzień dziecka sobie urządziły. Ale zdyscyplinowane na obiad w budce się zameldowały co by matka po lotnisku nie musiała biegać.
2010
A teraz już cała trójka na spacerze :).
2010
Labo także poza budką
Efa
Efa
EC4 Czech się nagle wyrwał z budki
42 Wyświetlenia
42
evanelina
Zoe usiadła
Daszka
Powołał z rantu w górę i poleciał.
Efa
Efa
Zaczął wołać i zwiał
I cała trójeczka w budzie, na razie koniec psot😁
43 Wyświetlenia
43
Cała 3 w budce!! Grzeczne dzieci.
39 Wyświetleń
39
Czech w ukłonach żegna wybrankę i bierze się za wysiadywanie! EC4
38 Wyświetleń
38
Daszka
Oni są w tym wysiadywaniu totalnie zgodni i współpracujący🥰.
Na EC3 młode są już duże, dobrze odkarmione, mają skrzydła i będzie co ma być. Ale ja tak czekam na waciki u Zoe. Zasłużyli sobie. Taka fajna para się z nich zrobiła.
42 Wyświetlenia
42
Daszka
No ja też! Baaaardzo liczę na to, że im się uda! Choć mam małe obawy, sukcesu na Kawęczynie ze spóźnialskich byłam bardziej pewna, ale ciiiichutko, to tylko moje lęki🤐.
Citro
Od 3 jaja było porządne wysiadywanie. Nawet jeśli dwa pierwsze (tfu tfu) zostały przechłodzone to z 3 powinno być ok. Oczywiście liczę na klucia w liczbie mnogiej.
Daszka
Ja też myślę, że jeszcze chwilka do klucia. A nad tymi pierwszymi Zoe często stała, utrzymując temperaturę. Bardziej troszeczkę się martwię, czy od tego zamieszania i stresu z wyborem miejscówki, nasz Czech dobrze się wstrzelił🤭. Ale w sumie już udowodnił nam, że on wszystko ogarnia, tyle że totalnie na ostatnią chwilę😅.
evanelina
Oj, też wyjątkowo im kibicuję
Więcej