Pokaż:Wszystko
Macie cofajkę w kam zewn w Gdyni, 1NP mi znikł w kam 3, a na zewn nie mogę sprawdzić.
81 Wyświetleń
81
Gawi
Cuda wianki, cofajka się pojawiła na kam zewn, a sprawdzałam na 2 przeglądarkach
monikam54
Wszystkie 4 grzecznie teraz w budce
Gawi
Wrócił narwańcio jeden
W Tczewie trójka "poręczuje" 😂
85 Wyświetleń
85
Gdynia.Sara karmi albo raczej próbuje karmić. Młodzież krzycząca 🔊
😆
77 Wyświetleń
77
W Gdyni miejski monitoring z domu....raz plackiem, raz na baczność :)
😆
83 Wyświetlenia
83
monikam54
Część dzieci już imiona ma 😁
Marlena72
Przy 4NP jeszcze brak
Tu chyba powinna być dogrywka miedzy Posejdonem a Huraganem ,chyba,że ktoś sam wybierze ?
monikam54
Tak mi się kojarzy , w sumie wszystkie równo szły do ostatniej chwili.🫣
W Wejherowie sroka na podescie, zajrzala do budki, dokladnie wszystko sprawdzala. Samiczka w budce wszczela alarm, ale nie wyszla. Sroka odleciala, po chwili zjawil sie samczyk.
😮
69 Wyświetleń
69
Kanela
😮
Dzień dobry kochane i kochani FF :) czy ktoś z Was na tyle obserwuje gniazdo w Gdyni, że w razie czego mógłby nagrać wyloty młodych? Oczywiście czekam specjalnie na Alobkę. Oglądam wariatuncie kiedy tylko mogę, dziś w nocy cała czwórka wtuliła w siebie jak małe kotki. Ale boję się, że nie uchwycę młodej jak leci. I wiecie co, jak spojrzeliśmy na nią i tę obrączkę 3NP, to wzrusz totalny. Może to głupie, ale poczułam, jakby Mama nią była. Ot, ludzki umysł jest niewiarygodny, żeby tworzyć takie emocje. ....
72 Wyświetlenia
72
AnaOxy72
z pewnością Ktoś nagra filmik :) Jest tu wielu oddanych Obserwatorów, tak , jak była Nią....Twoja Ś.P. Mama 💖
łomatko jaka...kwadrofonia w Gdyni :D :D :D
😆
82 Wyświetlenia
82
w  Gdyni spanko z jednym na straży, a w Redzie Młodzież uprawia....densbalans na balkonie :D
😆
80 Wyświetleń
80
Reda - dzieciaki śpią w budce a Agra na poręczy
79 Wyświetleń
79
W Gdyni cała 4 śpi plackiem w budce
62 Wyświetlenia
62
18:00 Sokół na progu budki w Gdańsku
78 Wyświetleń
78
Gdańsk. Bursztynka obecna 🤗
76 Wyświetleń
76
W Tczewie polowa towarzystwa w chacie, połowa na wybiegu 😄
70 Wyświetleń
70
W Redzie też urzędowanie na zewnątrz..... ech jeszcze chwila, jeszcze moment....
79 Wyświetleń
79
Nasze  Łobuzy już na wylocie, a tymczasem Ich Kuzynostwo w Kawęczynie dopiero wita świat😍
73 Wyświetlenia
73
Więcej