Pokaż:Wszystko
Tczew i Gdynia pusto. Szybko to zleciało, od jajek, przez waciki, które dorastały aż do pustych gniazd 🥺
45 Wyświetleń
45
Fryckowa2008
Jedno w budce na noclegu. - Tczew
Przyleciał też Kraken :) Bracia na barierce
57 Wyświetleń
57
Młody na daszku w Gdyni - widać atrakcyjne nogi i kuper 😂
😆
49 Wyświetleń
49
AnaOxy72
i wrócił ;) Huragan :)
😆
powsinoga
No i poleciał
Gdynia - Szyper na daszku
37 Wyświetleń
37
Dzień dobry. Jedno młode w progu w Gdyni.
51 Wyświetleń
51
powsinoga
Kraken najedzony, to posiedzi 😁
Gdynia. Dzień dobry, Jedno młode na trzepaku ,drugie w progu 😊
48 Wyświetleń
48
W Redzie jedno, spokojne 😂
51 Wyświetleń
51
W Gdyni młode krzykacze w liczbie 2 😂
😆
46 Wyświetleń
46
Alobko.....gdzie jesteś.....może jeszcze wrócisz na chwilę do domku? Tęsknię :( Jesteś przepiękna! Póki co, zostają wspomnienia na dzień, dwa, przed wylotem....
https://zapodaj.net/plik-Jtc1og2v9E
58 Wyświetleń
58
powsinoga
Cierpliwości, wróci 😊
Pani Powsinoho, Aniu też, czy będziecie ma Zlocie?
powsinoga
Oczywista oczywistość 😆
AnaOxy72
Jak to mawia moja Dooooobra Znajoma: OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ
❤️
monikam54
Też liczę że jeszcze zobaczę całą czwórkę..
Martwię się.
AnaOxy72
trzeba mieć nadzieję cały czas :)
To byłoby straszne, gdyby coś się jej stało.
Jedno z Młodych w Gdyni na progu
51 Wyświetleń
51
piękny ogon na daszku w Redzie i znów...historia zatoczyła koło....
50 Wyświetleń
50
ElkaKJ
Czy jest szansa na nadanie imion sokołom w Redzie, skoro konkurs został rozstrzygnięty miesiąc temu???
Wejherowo. Młode pustułki na wizji 😊
46 Wyświetleń
46
W Tczewie zmokła Lusesita na barierce 😄
50 Wyświetleń
50
Dzień dobry! W Gdyni dwa zmokłe sokoły 😂
49 Wyświetleń
49
siedzi na deszczu osowiały
W Redzie ktoś bierze prysznic na daszku
55 Wyświetleń
55
Więcej