No widzisz jak się rozpędzili z tym pisaniem. Od 10.06 nic 😞 Poza tym, jakie wcinanie się? Piszesz co zaobserwowałaś i tyle. Fakt, nie wciełabym się w Lublinie, bo poprzeczkę dziewczyny wysoko ustawiły 😀 Poza tym, swojego wybrańca dokumentuj ile się da. Żebym miała materiał porównawczy jak już będzie w Słupsku 😉
Zakończyło się internetowe głosowanie na imiona dla młodych sokołów z Redy. Zabawa odbywała się na facebookowym profilu Nadmorski24.pl, a o zwycięstwie zdecydowała liczba polubień oddanych przez internautów.
Ja mogę wrzucać na forum , ale nie chce się wcinać tym co piszą...