Pokaż:Wszystko
EC4, jakby ktoś szukał, maleństwo wlazło w róg 🙂
20 Wyświetleń
20
Citro
Teraz tatko jest przy "maleństwie".
😆
Od rana widok trójki młodych i Afrodyty bardzo cieszy. Tatusia tylko nie zauważyłam ale może przemknął. Jak im tak rodzice będą dogadzać to cała trójka zostanie na następny rok. Tak sobie trochę obserwuję Migawkę i widzę, że jest taka bardzo spokojna i zrównoważona. Nie to co mały wariacik Ekologus i jego taneczne popisy.
21 Wyświetleń
21
Citro
Jestem ciekawa jak się ma nadajnik Migawki... nadaje? Komu? Będziemy coś wiedzieć?
evanelina
Też mam nadzieję, że będziemy mieli informacje odkąd pannica zmierza!
evanelina
Ale odwagi Migawce nie brakuje! Przypominam sobie, osiadłą Veolke z zeszłego sezonu 🙂
Dzień dobry:). Trojaczki obecne. Blondasy w budce uskuteczniają kombinacje, a Labo na daszku wcina:)
20 Wyświetleń
20
Citro
Laborantus właśnie lata z jeżykami.
evanelina
Teraz braciszkowie na daszku, a Migawka w budce buszuje 🙂
Citro
Blondasy buszują w budce, jak tatko.😊
Ekologus ma duże śniadanie ale nie ma mamy do karmienia i musi się sam pomęczyć z przygotowaniem posiłku.
20 Wyświetleń
20
Afrodyta karmi trojaczki!
18 Wyświetleń
18
aalina
Maluszki takie głodne i bezradne🤣 Ale Afrodyta rządzi.
Kolacja na budce. To znaczy posila się Laborantus. Na barierce Afrodyta i chyba Migawka.
18 Wyświetleń
18
EC3, dwoje młodych w kam.1
16 Wyświetleń
16
Efa
Efa
Zoe z dostawą.
19 Wyświetleń
19
Efa
Efa
Jeszcze tylko oskubie.. i maluch przestanie piszczeć😀
Na EC4 nikogo nie ma w domu. Nawet jajek nie widać 🤔
20 Wyświetleń
20
evanelina
W rogu się schował, już jest 🙂
Ekologus (?) na barierce.
20 Wyświetleń
20
Czech na ec4, uskutecznia toaletę na barierce
19 Wyświetleń
19
EC4, maluch je 😉
33 Wyświetlenia
33
Na EC4 na kam 1 tęcza a na kolację indyk
😆
43 Wyświetlenia
43
evanelina
Ja obstawiałam kurę 😅
😆
Na EC3 prysznic, dwójka niezłomnych, siedzi na barierce!
😆
34 Wyświetlenia
34
jur
jur
Zoe na barierce kam.1, męczy ją wylpuwka.
48 Wyświetleń
48
Więcej